Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati szempontból -...

Párkapcsolati szempontból - milyen lakásfajta "jön" be a lányoknak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 30 vagyok és eddig albérletben éltem a belvárosban, most viszont összespóroltam egy kisebb garzonlakás árát (7.5M Ft).


Több lehetőségem van, én az elsőre hajlok:

-40nm nem panel garzon kevésbé jó helyen, viszont belülről szép (nem 8.ker azért, nem külváros)

-kisebb garzon belvárosban, belülről jóval lepukkantabb, mint az első, még a lépcsőház is, viszont belváros.

-külvárosi panellakás (35nm, közepesen lepukkant)


Szerintetek melyiket válasszam? Úgy vettem észre, mondjuk nem volt nehéz, hogy a lányok többsége eléggé megnézi, hogy hol és milyen körülmények között lakik a "jelölt". Jelenleg egy belvárosi albérletben élek, amiért 80ezret fizetek havonta plusz rezsi, viszont meguntam ezt a kvázi pénznyelőt.


Tehát ilyen esetben kicsit lejjebb kell adnom az eddigi lakás-színvonalból.


Párkapcsolati szempontból érdekel a kérdés, főleg lányoktól várnék választ, hogy melyik "tetszene" jobban?


Nem akarok jelzáloghitelt felvenni, viszont dobbantani akarok az albérletből, úgyhogy kvázi ezek a lehetőségeim.



2013. máj. 23. 10:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem inkabb olyat kene valasztanod, ami neked tetszik, ahol te jol erzed magad.

Nem hiszem, h egy ertelmesebb no ez alapjan valasztana. Na, nyilvan nem egy koszos putrirol beszelgetunk.

Ha valaki azert nem all szoba veled, mert nem a belvarosban van lakasod, azert nem kar, ha tovalibben, nem gondolod?

2013. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Hát én mondjuk nem vennék garzont, legalábbis úgy nem, ha tudom, hogy jó ideig nem lesz lehetőségem nagyobba költözni. Ha már annyira megnézik a nők szerinted, hol lakik a férfi, biztos pozitívabb, aki egy legalább másfél szobásban lakik, hisz akkor már abban a lakásban lehet tervezni. Oda befér egy gyerek. :D
2013. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%
A környék biztonsága elég fontos. Ha a lakás nem olyan modern,de rendezett és tiszta,akkor személy szerint nekem nem lenne ellene kifogásom. Meg ugye nem én spóroltam meg a pénzt,semmi jogom nincs kritizálni a lakást.
2013. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
Lepukkantat csak akkor vegyél, ha van pénzed felújítani. És ezt nem csak a csajok miatt mondom :)
2013. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél olyant, ami neked is tetszik. Ha egy nő majd tényleg szeret, akkor nem azt fogja lesni, milyen lakásban laksz.
2013. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem válaszd azt, amelyik legjobban tetszik. Megette a fene az olyan párkapcsolatot, ami a lakásod miatt jön létre :)

De most komolyan nem értelek. Annyi racionálisabb szempont van lakásvásárlásnál, és te pont azon agyalsz, hogy melyik kéróval tudnál jobban villogni a csajok előtt. Ez úgy mi? Kb. mintha egy lány azt kérdezné, hogy könyvelőnek vagy óvodai dajkának tanuljon-e tovább, melyik jön be jobban a férfiaknak.

(lány vagyok)

2013. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%

Normális lánynak nem ez számít.

Viszont a garzon nem feltétlenül nyerő, ha családot akarsz alapítani. Merthogy akkor mindenképp nagyobb kell majd, és ezt el kell adni.

De ha nincs senki a láthatáron, akkor talán nem kell ezzel számolni. Azt vedd meg, ami számodra most megfelelő.


Én egyébként a belvárosit venném, de olyan házban, ahol tervben van a felújítás, és belülről is kipofoznám. Így mikor eladod, valószínűleg nyerni fogsz rajta. A belvároshoz azért ragaszkodnék, mert amíg egyedül vagy, addig nincs értelme kimenni és vállalni a sok utazást, meg hogy este esetleg nincs jó közlekedés. Az annak jó, aki alapvetően munka után rohan haza a családhoz, neked nem annyira.

Meg a másik, hogy ha kp megveszed, akkor havi 80 ezred felszabadul, tehát nem is lenne túl macerás egy fél év múlva tipp-toppra felújítani.


De a lényeg az, hogy ne a lakásoddal akarj csajozni. A páromnak lakása sincs, de ez nem okozott semmi gondot, kivettünk közösen egy albérletet. Normális lány nem a lakásod alapján ítél meg.

2013. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Dehogy villogni akarok! Csak gondolkodom a közeljövőn, ha majd lesz egy komolyabb párkapcsolatom, ahol felmerül az összeköltözés gondolata, hogy az illető lány milyen körülmények között lakna szívesebben.


Ha lakással akarnék csajzani, maradnék a jelenlegi albiban:) 70nm, jacuzzi, stb.

2013. máj. 23. 10:46
 9/36 anonim ***** válasza:
91%

Sosem válogattam úgy a férfiak között, hogy van-e lakása, és milyen.

Amikor én kerestem lakást, akkor egyértelműen a belvárosban kerestem. Fontos, hogy közel legyen mindenhez. Nem volt teljesen új, de hidd el, egy tisztasági festés is sokat tud dobni a helyzeten, az pedig nem kerül sokba.

Az, hogy a lépcsőház milyen, úgymond nem számít, mert nem tehetsz róla (csak azt figyeltem mindig, hogy hol vannak a kukák és mennyire szagosak, illetve, hogy legyen rendes zár a kapun).


25N

2013. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez inkább annak a kérdése, hogy akarsz-e családot a közeljövőben. Ha nem, akkor én - saját tapasztalatom alapján - a belvárosira hajlanék. Fiatalként nagyon klassz, ha esti programból, buliból, színházból, bárhonnan akár gyalog is 15-20 perc alatt otthon vagy. Közel van minden, ha éjfélkor jut eszetekbe, hogy kedvetek lenne egy pohár borhoz, akkor 5 perc alatt tudsz szerezni. Meg mondjuk én állati boldog lennék egy lepukkant lakással, mert szakmámból adódóan olcsón és jól fel tudnám újítani nagyon ütősre. :)


Amúgy tényleg piszkosul mindegy ismerkedés szempontjából, mert szeretem a párom, és akkor is vele lennék, ha nem itt lakna.

2013. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!