Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egy némelyik oldalra járó...

Egy némelyik oldalra járó szégyellhetné magát?

Figyelt kérdés
Szerettem ezt az oldalt, de amit mostanában itt műveltek az egyszerűen felháborító! Mindegy melyik témában, mindenhol kötekedő, rosszakaró válaszokat látok. Ha nem tetszenek a kérdések, akkor miért nem lehet egyszerűen vagy nem feljönni az oldalra, vagy nem észrevenni ha 4x ugyanaz a kérdés van kiírva. Itt élitek ki magatokat, vagy miért csináljátok? Miért nem lehet kulturáltan, a másikat nem lenézve írni. Lassan már nem lehet kiírni egy kérdést úgy, hogy ne kötözködne kritizálna valaki.
2013. okt. 31. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Igen, én bevallottan itt élem ki magam, levezetem a feszültséget és némely válaszon, kérdésen pedig jól szórakozom! :))
2013. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Most már akkor nagyon szégyelljük magunkat! De, olvasd már el, hogy néha mekkora baromságokat tudnak kiírni, némelyiknél nem lehet megállni, hogy az ember ne szóljon be. Igaza van az első válaszolónak, nagyon jókat lehet rajtuk szórakozni, azon amelyik vicces, de amikor valaki a saját primitívségét, meg hülyeségét bizonygatja az mindenkit feldühít!
2013. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%

Vannak kiakasztó, dühítő kérdések, amire mindenki vérmérséklete szerint reagál.

Az életben is mindenki máshogy van beállítva, van aki aranyos, kedves, vannak beszólogatósak, b.unkók. Itt sem lehet megszűrni őket, ahogy az életben sem. Nem mindenki egyforma...

:)

Erre így most nem lehet mit mondani. Van, aki itt éli ki magát, vezeti le a feszültséget. Itt arc és név nélkül megteheti. Nem dicséretes, meg van aki túlzásba viszi, de nem tudsz ellene tenni, ne háborogj... Ez van... :/ :)

2013. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
igazad van legtöbb válaszoló a szerelem és sex témában és az ezoterikus témában trollkodik legrosszabb jigsaw v2.0 AzIgazmondó és annácska ez a három fórumozót kikéne tiltani legjobban azt a jigsaw v2.0 válaszolót azt mondom egy bolond, százat csinál
2013. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Például ehhez a kérdéshez mit szólsz? Honnan tudnánk rá válaszolni, hiszen nem ismerjük a kérdezőt, hogy tudnánk akár igent, akár nemet is válaszolni? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..
2013. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na azért mikor itt is állandóan napi rendszerességgel felteszik a kérdéseket (ezek a "hogyan tudom törölni magam,hogy tudom megváltoztatni a nevem, miért pontoz le stb) már az ember nehezen tudja nem észrevenni ,hogy 4x ugyanazt kérdezik. lehet kötözködés,de ott a kereső,vagy mielőtt kiírásra kerülne a kérdése ,feldobja a hasonló,vagy meggyegyező kérdések sorát neki,ha figyelembe venné,nem lenne mindennap megkérdezve,1 valami.

Na,nekem az ilyen kérdések már nem tetszenek,mert oylan érzés,feleslegesen írod le rá a választ,ha holnap,holnapután és azután is megkérdezik.

2013. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Arcművész !

Miért is kellene engem kitiltani ? Egy kérdésemet vagy válaszomat se tudnád belinkelni ahol trollkodtam vagy szét offoltam volna egy kérdést . Jah, hogy te csak kritizálni és személyeskedni jársz az ezotéria témakörbe, mert valamiért ott éled ki magad . Mindegy saját magadat minősíted ...

2013. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene bárkit is kitiltani? Épp elég, amikor az ezósok kiírják, hogy a szkeptikusok maradjanak ki. Mintha az övék lenne az oldal.
2013. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!