Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak az pontozhasson, aki...

Csak az pontozhasson, aki hozzá is szól a kérdéshez. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Sok kommentelő panaszkodik a pontozások miatt, ész nélkül pontoznak le mindenkit, akármilyen választ is írjon.


Mi a véleményetek, ha mondjuk csak az pontozhatha, aki az adott kérdéshez hozzászól?

Vagy esetleg egy nap csak X számú kommentet pontozhatsz, így hátha jobban megfontolnák a pontozásokat.

Talán kivitelezhető is lenne informatikailag is.


Írjatok, hogy a kérdést meg lehessen mutatni az oldal üzelemtetőinek.


És ne törődjetek a pontozásokkal! :-)



2014. jan. 15. 17:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja azért ide írom a kérdést, mert itt nagyon aktívak az össze-vissza pontozók.
2014. jan. 15. 17:48
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezzel meg az a baj, hogy bárki írhat bármilyen hülyeséget válasznak bármelyik kérdéshez, akár csak egy betüt is, és akkor már pontozhat is.

De azért valamit tényleg kellene csinálni a moderátoroknak a direktbe lepontozókkal.

2014. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar a pontozás ha tetszik jó ha nem nem véleménye mindenkinek lehet.


Pontozón ha akar nekem 8.

2014. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a pontozás. Pont az a lényege hogy szubjektív. Ha neki nem tetszik amit írtál, nem ért veled egyet, hát lepontoz. Lehet hogy neki nincs kedve körmölgetni, csupán így fejezi ki a véleményét.
2014. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Simán megszüntetném a pontozgatást, semmi értelme az egésznek.
2014. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

De azért valamit tényleg kellene csinálni a moderátoroknak a direktbe lepontozókkal.


Csatlakozom ehhez.

2014. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Csak a referenciaszámot kéne megnövelni, hogy a százalékosított arány ne pl. 10 szavazat után módosuljon, hanem 100 után.
2014. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyan miért?

Annak is lehet hasznos, avagy haszontalan, vagy kevésbé hasznos, aki csak olvassa.


Amúgy abszolút nem érdekel, hogy ki milyenre pontozza a hozzászólásomat.

Ha csak egy embernek hasznára válik, vagy nyugtázza, hogy más szempontok is léteznek, mint az övé, s talán elgondolkodtatja, közelebb viszi a megoldáshoz, akkor és már örvendek.


A pontozás nem érdekel. :-)

2014. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A pontozással iszonyú sok visszaélés van amint elnéztem.

pl. adva van két ember, egyik felismeri a másikat, és folyamatosan, bármihez szól, bármit ír, mínuszolja bosszúból akár több reg-ről is.Ezt is kezelni kéne.

2014. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én felhasználómat, amint látják egy kérdésnél a humor heroldok azonnal le vagyok pontozva mindegy milyen választ adok itt heccből pontoznak.)
2014. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!