Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az jó lenne, ha csak a kérdező...

Az jó lenne, ha csak a kérdező pontozhatna? Úgy, hogy az általa nem hasznosnak ítélt válasz nem lenne látható?

Figyelt kérdés

Már régen felmerült bennem ez a kérdés, mert egyre több a veszekedést szító, rosszindulatú , kötözködős válaszoló. Lassan már nem lehet úgy feltenni egy kérdést, hogy ne érkezne olyan válasz, ami ne dühítene föl (a saját kérdésemre teljesen más "válaszokat" adnak, nem a kérdésre válaszolnak). És sajnos én vagyok olyan h--lye, hogy fölidegesítem magam, persze nem török -zúzok.. :))))Szerintem nem kell részletezni, hogy miről van szó...

Szerintem az ilyen válaszolók nagyon rontják az oldal színvonalát, és már én sem szívesen jövök ide (persze ez az én bajom:), pedig sok jó tanácsot is kaptam már itt, csak valahogy már durvul az egész..

Ti mit szóltok az ötlethez?


2009. dec. 7. 17:08
 1/7 anonim válasza:
96%
Az ötlet remek, a válaszok többsége értékelhetetlen, trágár, bunkó...A kultúráltan humoros válaszok nálam maradhatnának. Viszont nem ártana néha a kérdést is pontozni.
2009. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem tévesztettél kategóriát?
2009. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Épp az lenne a lényeg, hogy a kérdező számára segítsünk kiszűrni tapasztalatunkkal, melyik a valós válasz, melyik nem. Feltételezve, hogy ő tájékozatlan a témában.

Én mellé tenném a tetszik/ nem tetszik gombot, hogy azon kiélhessék magukat a tetszésnyilvánítók. Sokszor az a válasz a leghasznosabb, amely általános nemtetszést kelt. Néha meg az, ami épp a kérdezőnek nem tetszik - esetleg önigazolást várt volna.

2009. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.-nak: azért ide írtam, mert a "babák" topikot használom, és ott elég gyakori ez a probléma.

Nem arra gondoltam, hogy azt a választ lehessen eltüntetni, amelyik más véleményt tükröz, mint amit a kérdező önigazolásképp várna (jogos a felvetés, ez is gyakran előfordul), hanem azt a választ, amelynél a "válaszoló" teljesen más kommentet ír, vagy esetleg kioktat - szintén nem a választ írja, stb.. Erre gondoltam, de majd linkelek is, csak babó éhes :)

2009. dec. 7. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem nem jó ötlet, mert abból tudom lemérni, hogy egy adott válasz hasznos lehet vagy nem, hogy más , tapasztalt anya mit gondol róla.

Az szar, hogy mindenki pontoz össze-vissza, és ezért nem kompetens semmi, de ha jól működni, jó lenne.

Ha én megkérdezem pl hogy hogy etessem a gyerekem, akkor fogalmam sincs, hogy hogy kéne. Mi alapján pontozzam a külömböző válaszokat?

2009. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Na, ilyenekre gondoltam például. Hogy csak abban az esetben lehetne eltüntetni, ha a válasznak semmi köze a kérdéshez, nem pedig, ha más véleményt tükröz, eltér az átlagtól.

2009. dec. 7. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jó lenne, ha a kérdező úgy tüntethetné el a válaszokat, hogy azok csak egy másik nézetben lehetnének láthatóak.
2009. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!