Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kit erdekel a toplista?

Kit erdekel a toplista?

Figyelt kérdés

Bakker latom a toplistat en tegnap 8 oraba nyomtam a gyik-et es lam 3 lefele mutato nyilam van! Tobb mint 15 kerdesre normalis valszt adtam csak elmentem muvelodni a humor kategoriaba lehet,hogy ott hibaztam?


Vagy mi a sz@r van mostmar k'rvara nem ertem?


2014. febr. 22. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első kérdésedre a válasz: ENGEM pl :D

Bár annyira nem, csak szeretem ha minél feljebb kerülök.


Mellesleg meg hiába adsz sajnos hasznos választ, az emberek akkor ofgnak zöld kezet adni, ha nekik tetszik is.. mert sokan úgy gondolják hogy ha zöld kéz, akkor nekem tetszik, és ha nekem nem tetszik akkor piros... és mondjuuk hiába van igazad, ha mondjuk egy parasztnak (már elnézést, nem a földművelőkre értem)ez nem tetszik.

2014. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30 nap alapján számol, nem a tegnapi teljesítmény alapján.
2014. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ne mar 30 napja mindenn nap 8 orat atlagba vagyok sot tan67 napja!
2014. febr. 22. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
8 órába ? Van időd öcsém.. Nem kell ezt ennyire komolyan venni, én pl leszarom ezt az egész pontozgatást,nem mondom ,hogy én nem pontozok,mert pontozok,de az érdekel a legkevésbé,hogy most a sok elmebeteg,sokszor fogyatékos emberek szavazata alapján én most éppen hol tartok. Amit írsz úgyis elolvassák függetlenül attól,hogy mennyi pontod van,ez a lényeg.
2014. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És most mi a gond mire kéne most válaszolnom? a toplistán akarsz szerepelni? elsősorban toplista az elmúlt 30 napban történtek alapján készült. Naponta egyszer, éjszaka generálódik újra, amikor a 30 nappal ezelőtti dolgok kikerülnek, az

előző napi dolgok pedig bele.

- Egy kérdésért 3 pont jár.- Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások. - Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel

meg a többség értékelésének, akkor -1

pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár,

egyéb esetben nem jár érte pont.

- Az összpontszám ezen három pontszám összegéből keletkezik. Minden nap tudsz szerezni plusz vagy mínusz mínusz pontokat már azzal is tudsz pontot szerezni, hogy válaszolsz egy kérdésre vagy kiírsz egy kérdést te biztos idő milliomos vagy, hogy 8 óráig vagy a GYIK-n. :-D

2014. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak most látom, hogy érdeklödőőőőőő első az egyéb kérdések toplistán én 60ik vagyok nekem is 8 órán át kellene kommentelnem, hogy beelőzem? nézetek meg hányadik helyezést értetek el a toplistán. majd próbálok felzárkózni. :-D http://www.gyakorikerdesek.hu/toplista
2014. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nezzetek mar meg a piros nyilamat mert van ez mar 1 hete!
2014. febr. 22. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen piros nyílról beszélsz? a piros kis tábláról beszélsz? nem értem.
2014. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem izgat, tudom, hogy nagyrészt az elején vagyok.

Neked pedig jóval több kérdésre kell válaszolnod 15-nél. Az pedig, hogy mi a normális teljesen szubjektív.

A pontjaidat a hasznos mutatójú válaszaid, hasznos pontozásaid, valamint a kiírt kérdéseid határozzák meg (3 pont). Szóval egy 100%-os választ felértékelsz akkor pontot kapsz de, ha te nem találod hasznosnak akkor pontot veszítesz. Kissé igazságtalan de azért van mert sokan vakon, merő rosszindulatból lepontoznak minden választ.

2014. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen! Pont akkor is jarhatna ha lepontozol valakit! Szemely szerint nem pontozok senkit le csak fel :-) ! Vegulis mar helyre jottem mert este adom valaszaimnak 75% es ez mar mindennapos!
2014. febr. 28. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!