Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is úgy gondoljátok, hogy...

Ti is úgy gondoljátok, hogy alapjában véve sok hiányossága van az oldalnak?

Figyelt kérdés

Összességében szeretem a gyakorikerdesek.hu-t, de úgy érzem, alapvető hibái, hiányosságai vannak.

-Nem lehet jelenteni régi kérdéseket, pedig vannak közöttük szabályellenesek.


-Nincs a kérdezőnek lehetősége megjelölni egy kérdést helyesen megválaszoltnak, ez a többi embernek is segítség lenne, akinek hasonló, vagy azonos problémája van, hiszen akkor nem kellene rengeteg kérdést végigböngésznie ahhoz, hogy megtudja, kapott-e helyes választ a kérdező, vagy sem, az elfogadott jó válasz meglétét szerintem a kérdések listájában kellene valamilyen ikonnal, vagy felirattal jelezni, sok embernek megkönnyítené a dolgát.


-Válaszok értékelésénél szerintem ez a százalékos megoldás nem jó. valamilyen + / - rendszer kellene, az pontosabb lenne. Ha valaki most felpontoz egy választ, rögtön 100%, de csak egy vélemény alapján. ha 10 vélemény alapján 10-en pontoznak fel egy választ, még mindig 100%, azaz, ugyanazt látjuk, hiába pontozták fel többen. Pedig az 1+ a 10+ ellenében kevésbé meggyőző.


-Jó lenne egy egyszerűbb megoldás a moderátorokkal való kapcsolat felvételhez.


Nektek mi a véleményetek, mit változtatnátok az oldalon?



2014. febr. 23. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egész egyszerűen kissé elavult az oldal.

Illetve gáz, hogy az oldal elején lévő kérdésekre válaszolnak 30-an is olykor, de ami alul van, azokra egész nap csak 1-2 ember. Illetve felteszel egy kérdést és ha pár percen belül még másik 3 ember is ír ugyanabban a kategóriában, akkor a Te kérdésed már nem látszik a fő oldalon és utána a kutya sem fog írni rá semmit.

Valamint gáz az is, hogy túl sok gusztustalan témájú kérdést meghagynak, hiába jelented! Pedig ezt az oldalt nagyon sok fiatalkorú is nézi! Gondolok itt öngyilkossággal kapcsolatos kérdésekre, hogy hogyan tudja magát könnyen megölni... és még ezenkívül egy csomó aberrált dolog. Még engem is zavar, pedig nem vagyok már 20 éves...

2014. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

1. "-Nem lehet jelenteni régi kérdéseket, pedig vannak közöttük szabályellenesek."

lehet jelenteni!


2. "-Nincs a kérdezőnek lehetősége megjelölni egy kérdést helyesen megválaszoltnak..."

van rá lehetősége, hogy megköszönje, hogy használható volt az adott válasz.


3."-Válaszok értékelésénél szerintem ez a százalékos megoldás nem jó." ezzel egyetértek, egyáltalán nem kellene ez a pontozósdi, nagyon gyerekes, iskolás megoldás (piros pont, fekete pont...)


4. "-Jó lenne egy egyszerűbb megoldás a moderátorokkal való kapcsolat felvételhez. " ennél egyszerűbb már nem lehetne:

Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu, vagy szerinted azonnal válaszolni kellene a felvetett kérdésekre, (pl. telefonon is) annak az egy moderátornak aki éppen ügyeletben van?


5. azonkívül, hogy megszüntetném a pontozósdit(gyerekesnek tartom, sőt úgy látom, hogy sokan csak ezért látogatják az oldalt!), ...egyben kötelezném a kérdezőt, hogy választ adjon arra, hogy melyik válasz volt számára hasznos, használható... semmit nem változtatnák!

2014. febr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem szabad komolyan venni ezt az oldalt.

Ha valóban az lenne, aminek mondja magát, akkor minden kérdés után csak egy válasz lenne egy szakértőtől.

Ezotéria rovatot pedig letiltanám, mert elmeroggyantak gyülekezőhelye.

2014. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, 1-2 kategóriának semmi értelme. Illetve megpróbálnám jobban kizárni a lehetőségét annak, hogy ennyi selejtes gyűljön itt össze és képtelen dolgokkal szórja tele az oldalt. Szerintem a Családi kapcsolatok kategória 90%-a is kitaláció. Ha normális párkapcsolati (nem házasság) kérdést teszel fel, ami esetleg picit érint intimitást, akkor átraknak a Szerelem, szex kategóriába. Ez engem kifejezetten idegesít! Mert oda meg tinik írogatnak néha, de értelmes felnőttek szerintem nem is olvassák azt a kategóriát!!
2014. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Sok hiányossága van, nem ártana intelligencia-és helyesírásszűrő.
2014. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb lenne a %-os értékelő rendszer helyett mondjuk egy +/- olós Pl. mint nCore -on a torrent kommenteknél.


Az Ezotéria témakört le kéne tiltani?

Szerintem az oldalnak nem tisztje hogy állást foglaljon az Ezotéria ellen vagy mellett és semmi jogunk nincs hozzá, hogy ezt kérjük tőle. Ha pedig a véleményemre vagytok kíváncsiak ezzel kapcsolatban, akkor annyit mondhatok, hogy szerintem az ezotéria egy olyan dolog, amely ellen tiltakozni kellene. Viszont ezt nem kérhetjük senkitől. Az Ezotéria az olyan felvilágosulatlan, buta, olykor erősen műveletlen emberek megvezetésére lett kitalálva, mint amilyenek itt is írogatnak ezotéria témakörben. Az intelligens ember nem érdeklődik ez iránt, sőt, egyenesen tiltakozik ellene, épp úgy, mint bármely más bűnözés és csalás ellen, mert az ezotéria sem több ezeknél, SŐT még legális is... Szóval igen, egy olyan világban élünk, ahol legális a parasztvakítás a csalás és a hazugság pénz lopás céljából... Ez borzasztó szerintem.

2014. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)


Ja és jó lenne ha valamilyen korlátozott formában lehetne módosítani a hozzászólásokat. Mert elég zavaró hogy miután kiírod a kérdést észre veszel egy kisebb hibát, vagy szó ismétlést, de már nem tudod javítani.


Mit értek korlátozott forma alatt? Pl azt hogy a kiírás utáni 5 percben még módosíthatod a válaszod, amennyiben nem érkezik még 1 válasz. Ha pl. kiírsz egy választ egy adott kérdésre, akkor elkezd ketyegni az 5 perc, s ha 1 perc múlva érkezik még 1 (vagy több) válasz, akkor elveszik az 5 perc és onnantól kezdve nem módosíthatod a válaszod. Viszont ha elkezded módosítani a válaszod, akkor az eltűnik a többi válasz közül, mint ha még nem is érkezett volna meg. Ja és max 2 -szer lehetne módosítani 1 választ.


Én valahogy így oldanám meg. :)

2014. febr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

(Megint én)


"Mert elég zavaró hogy miután kiírod a kérdést észre veszel egy kisebb hibát, vagy szó ismétlést, de már nem tudod javítani."


sorry "kérdést" helyett választ akartam írni. De egyébként a kérdés feltevésnél is be lehetne ezt vezetni akár.

2014. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!