Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme ennek a fel-le...

Mi értelme ennek a fel-le pontozásnak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ne haragudj, de ezt a kérdést nem ide kellett volna kitenned, ez a kérdés nem kapcsolódik ehhez a témakörhöz. Egyébként meg a kérdésedre válaszolva: Sokan nem a válasz hasznosságát nézik, hanem azt, hogy tetszik e nekik a válasz vagy se. Sokan "nem tudják" mire valók a kezecskék.
2011. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
38%

Én csak ebben a kategóriában szoktam írogatni, úgyhogy nekem jó helyen van ez a kérdés itt is, főleg, hogy pont ezen gondolkodtam ma én is. Mindig saját, bevált, vagy biztosra tudott ismereteimet osztom itt meg, mégis napról napra kevesebb az értékelésem. Nem mintha érdekelne, csak a sok idióta lepontozgató miatt nem fogok hitelesnek tűnni a százalékom miatt. :(

Pedig csak jó szándékból próbálok segíteni másoknak.

2011. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a kérdés kiírója értékelhetne,annak több értelme lenne.
2011. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Vannak emberek, akiket ez szórakoztat. A jó múltkor valaki megkérdezte, milyen színű a gyerek szeme. Írtam, hogy barna. Erre lepontoztak, de nem csak engem, hanem mindenkit, aki válaszolt arra a kérdésre.
2011. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Van, akinek ez lételeme. A kategória toplistán szépen látszik kik a pontozók.
2011. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Tud az hasznos is lenni. Én például sokszor találkozom olyan kérdéssel, ahol mondjuk a tb-ellátásokra kérdeznek rá. Ha az első válaszoló tökéletesen leír mindent, akkor nem koptatom a billentyűzetet, csak nyomok egy zöld kezecskét. Ez jelzés a kérdezőnek is, hiszen látja, hogy mások is egyetértenek a válasszal.
2011. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az az értelme, hogy ha egy kérdésre kapsz két jónak tűnő, de különböző kérdést, akkor a százalékok alapján el tudod dönteni, hogy kinek higyj.
2011. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!