Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hova tud még süllyedni ennek...

Hova tud még süllyedni ennek az oldalnak a színvonala?

Figyelt kérdés

Bármit kérdezek rögtön támadnak, kötekszenek, cs*szegetnek...ha valamit tudni akarok, és kérdezek választ nem kapok, de sok idióta leáll velem veszekedni...

Bármire válaszolok, ugyanígy járok, és ha hasznos a válaszom, akkor belekötnek a megfogalmazásába meg ilyenek...


Csak szerintem szégyen amerre ez az oldal tart?

Nem lehetne valahogy összefogni a sok rosszindulatú troll ellen?


2014. ápr. 27. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van.Űzzük ki a trollokat! :D
2014. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó elhiszem, biztos nehéz az adminoknak mindenre felügyelniük, elvégre nem kis oldal, de azok, akik komolyan kíváncsiságból tesznek fel kérdést illetve tényleg segíteni akarnak itt "nincsenek biztonságban"...

És nem tudom miért kell céltáblává tenni azt, aki ebbe a két csoportba tartozik...na meg ha nem tetszik, ne használjuk az oldalt - ez is igaz, de eleve emiatt jött létre...szóval mi használjuk rendeltetés szerűen.

2014. ápr. 27. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nos.. amúgy lehet jelenteni is a válaszokat, ennyi éehetőséged van:

Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás


Tudom nem sokat segít, de ez is valami.. amúgy meg azért van ennyi toll, mert vagy a kérdés ostobaság, vagy mert ők azok...

2014. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy lehet jelenteni, de nem lehet mindenkit jelenteni...főleg, hogy engem úgy is jelentettek már, hogy az összes szabályt betartottam, csak valaki nem értett egyet vele...


Meg most nem a direkt provokáló kérdésekről beszélek...azok megérdemlik...

2014. ápr. 27. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:

"Így van.Űzzük ki a trollokat! :D"


akkor ez az oldal összeomlik!

2014. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!