Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme törölni bárkit is,...

Mi értelme törölni bárkit is, ha őt perc mulva újra tud régizni egy másik névvel?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Meghatározott számú regisztráció után (ugyanarról a gépről), ha a Moderátorok óhajtják, letiltják a számítógép (vagy a gép) IP címét, így ugyanarról a gépről már nem képes felregisztrálni a Troll.
2014. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hány regi után?
2014. dec. 2. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem, mivel a legtöbb szolgáltató dinamikus ip-ét ad. . szóval semmi értelme a tíltasnak
2014. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom... valamikor a Modik csak megunják =)
2014. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hármas... értem.


De azért ilyen mégis csak előfordulhat, nem? Vagyis: régebben ez volt... régebben volt ilyen, most már ezek szerint nincs?

2014. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehetnék admin?
2014. dec. 2. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Technikailag lehetetlen, hogy egy kicsit is hozzáértő embert innen tartósan kitiltsanak. Az értelme csak annyi, hogy a többség nem kocka, hanem számítógépes analfabéta, és azt se tudja, mi az az IP cím. Őket nagyon is ki lehet tiltani. Egyébként még a cookie-ba is belekerül a tiltás, tehát önmagában az IP csere se segít. Az analfabétának lőttek akkor is, ha dinamikus IP van, mert cookie alapján tiltódik az új IP is rögtön.
2014. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak jól gondoltam, nem?
2014. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
pl a chatroulette sem enged, hiába a másik account, és nem is értem, h hogy lehet, mert két külön helye is próbálom a bejelentkezést, és mégis tilt, nem tudom, h hogy lehet... én is azt gondoltam, h az ip dinamikus, de vhogy mégse az esetleg a mac cím miatt?
2014. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!