Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet egy rövid írást x...

Hogy lehet egy rövid írást x helyről áttenni a GYK-ra?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos mondandóm lenne,de de ha az már egyszer leírt dolog,így nem lenne olyan fárasztó.
2014. dec. 12. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ctrl-c; Ctrl-v
2014. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tehát részletesebben: kijelölöd és utána

ctrl és c billentyűt együtt megnyomod

- utána átmész, ahová beilleszteni akarod,

belekattintasz a mezőbe és ctrl és v billentyűt egyszerre nyomva bemásolja oda.

2014. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,csak nem tudom,hogy menjek át a GYK-ra.
2014. dec. 12. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:

? tehát van egy szöveg (hol? wordben vagy egy másik internet oldalon?) mindegy. Ha kijelölöd és 'ctrl c' -t nyomsz, az benne marad amíg más "utasítást" nem adsz. Szépen megnyitod a gyk-t, a választ és belekattintasz, és utána megnyomod a 'ctrl v' -t és ezzel beleilleszti.

1) lehet úgy, hogy közben elmész az oldalról, ahonnan másolsz

2) úgy is lehet, hogy a legfelső sorban megnyitsz egy új ablakot a gyk -nak (ott arra a szürke paralelogrammára kattintasz egy új ablakot nyit, és vissza mehetsz a fönti ablakokra később, azok is nyitva maradnak.)

2014. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Mindent Úgy csináltam ahogy mondtad,mégse lett a várt eredmény. Tudom,nálam van a hiba. Ezért nem tehettem egyebet,minthogy leírtam a másolni szándékoltat.

Ha érdekel,megtalálod a Tényleg van lélek? kérdés után a 9.csoportban.

Kategória: Ezotéria - Egyéb kérdések.

2014. dec. 13. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:

(Jó, elolvastam.) Szerintem a két billentyűt nem egyszerre nyomod,vagy túl sokáig? nem tudom...

Most akkor próbáld meg másik módszerrel:

jelöld ki a szöveget (próbaképp akár ezt itt) akkor ugye kék lesz.

Akkor a kurzorral (a függ. vonalka) kék mezőben állva az egérrel

az egér jobb gombját nyomd meg

Ekkor felugrik egy fehér panel: oda a 4. "másolás "-ra menj rá ekkor kék lesz (ez a kiválasztott művelet a sok közül, amit ott felajánl) erre egy bal egérgomb kattintást tégy.


Ezzel a gép tudomásul vette, hogy a kijelölt szöveget másolni akarod - és amíg más utasítást nem adsz addig őrzi is.

Tehát utána nyisd meg a "válasz" mezőt és mintha írnál , vagy írhatsz is- és nyomd meg megint a JOBB egérgombot . És most a felugró fehér panelen a "beillesztés" -re kússz rá (ez az 5. a sorban) az egérrel és ballal katt.

Erre beilleszti a kiválasztott szöveget. Legjobb lenne most kipróbálni.

2014. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(bocs: a 4. 5. sorszám nem stimmel,

tehát először "másolás"

másodszor "beillesztést" válaszd )

2014. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes közreműködést. Jó volt.
2014. dec. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!