Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Felhasználónév, IP cím tiltása...

Felhasználónév, IP cím tiltása végleges vagy átmeneti?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének az offok, nem tervezem hogy letiltatom magam csak érdeklődök. Láttam már többször üzenetben, válaszban, hogy valaki azt írja, hogy már többször letiltották. Ők változtatják az IP-jüket, vagy csak várnak és egy idő után lejár a kitiltás?

2014. dec. 18. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
IP-t nem tiltanak mert gyakran változik. Regisztrálni meg semeddig sem tart.
2014. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
IP-t eleve nem lehet letiltani, mert pl egy lakásban több felhasználó is lehet azonos IP-val
2014. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2014. dec. 18. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
De, tiltanak IP, illetve azonos IP-ről minden felhasználót egyszerre. Ha nem hiszed, próbáld ki. Elég egy tiltott IP-ről belépned, akkor is automatikusan tiltódsz azonnal és örökre, a moderátorok beavatkozása nélkül. (Jelentkezz be ismertebb proxy-ról, és rögtön meglátod.)
2014. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban tiltanak IP-ről. Engem már többször is letiltottak, de mivel a legtöbb embernek dinamikus IP-je van, ilyenkor gyorsan kihúzod a routerből a netet, majd felregisztrálsz egy MÁSIK e-mail címmel. Az e-mail címed egyébként csak 30 napig tárolhatják, miután letörölték a letiltott fiókodat, ha kérvényezed. Ezután azzal is tudsz újra regisztrálni.


Olyan is történt már, hogy egyszer olyan IP-címet kaptam (dinamikus IP), ami le volt tiltva a gyik-nál, és nagy megleetésemre (semmi rosszat nem csináltam) mégis le voltam tiltva. 2 nap múlva újra felléptem és már nem volt letiltva, és látjátok most is tudok erre a kérdésre válaszolni...

2014. dec. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4,5 köszönöm a választ :)
2014. dec. 20. 09:54
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nem! kitiltanak és az addig van még fel nem oldják ha véglegesen kitiltanak akkor soha nem oldják fel!
2015. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!