Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez akkor most végleges kenyért...

Ez akkor most végleges kenyértörés, vagy csak átmeneti vita?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel, nevezzük most Lucának, szóval lucával első osztály óta legjobb barátnők vagyunk. Most leszünk nyolcadikosok, és az utóbbi egy évben jelentősen meggyengült köztünk a kötelék, ezen a nyáron pedig valami katasztrófa, ahogy egymással állunk.

Először is, úgy volt, hogy mi ketten, meg még 2 barátnőnk elmegyünk nyaralni, és ezelőtt a nyaralás előtt egy héttel Luca írt, hogy majd a nyaraláson beszélnünk kell négyesben. Hát itt teljesen megijedtem, hogy mit rontottam el, megint haragszanak rám valamiért, mert ilyen apró összetűzések voltak már. Aztán a nyaralás második napján az egyik barátnőm, Anna mondta, hogy beszéljük már meg azt a dolgot, mert rossz nézni, ahogy süt az arcomról a világfájdalom. Persze, hogy sütött, ők nekem a legfontosabb barátaim! Féltem, hogy esetleg elvesztem őket. Na, és akkor előjöttek azzal, azaz ez inkább csak Lucát zavarta, hogy féltékeny vagyok, meg mindent tudni akarok, hogy luca mit csinál, kivel van, stb... De én mindezt nem azért tettem ezelőtt sem, mert féltékeny lennék, azért, mert én mindent elmondok neki, ő meg semmit se nekem. És szerintem ez nem helyes, mert ha olyan fontos vagyok neki, mint ő nekem, és mint azt ő mondja, ez nem fér bele, hogy elhallgat dolgokat. a nyaraláson megbeszéltük a dolgot, egy kis ideig csend volt, de most hallottam, hogy Luca hazudott Annának, hogy az apukájánál lesz, pedig nem, egy osztálytársunknál aludt. Én csak néztem, hogy erre most mit mondjak, akkor nekem mennyit hazudott...? épp chateltem Lucával,mikor ezt hallotam, úgyhogy rákérdeztem a dologra, és mondtam neki, hogy nem tudom, mit higgyek el neki, erre mondta, hogy akkor b*szki, ő lelép. Ezt az egyik barátnőmmel, Flórával megbeszéltem, ő az, aki mindent, de mindent tud rólam, és mindig segít rajtam. Saját akaratából úgy döntött, hogy ír Lucának, aki erre teljesen felbőszült, hogy én csak álszentkedem, nekem ne higgyen el semmit, féltékeny vagyok, fél nekem bármit is elmondani, őrültekházában fog kikötni, ha így folytatjuk, meg hogy Flóra ne kezdje el a féltékenykedést, mert nem normális, meg hogy ő aztán nem fogja elveszteni a barátait, mert aki normális, mellé áll, mert amit én csinálok, az már beteges... na igen. Erre Flóra csak annyit írt, hogy nem akarja végignézni, hogy luca körül eltűnnek az emberek, akik pedig jobban szeretik őt, mint Luca őket. És ott megemlített engem név szerint.

Beszéljem meg ezt most Lucával, vagy már hagyjam a francba az egészet, kezeljük egymást úgy, mintha sose lettünk volna jóban? Nagyon bánt ez a dolog...



2014. aug. 22. 09:47
 1/1 anonim válasza:

Beszéljétek meg, mert

1. abból baj nem lehet - ennél rosszabb

2. nekem jobb érzés lesz, ha elmúlik a bizonytalanság

3. lehet h valaki bekavart valamit, szóval az alapoktól kéne megbeszélni, hogy mik voltak az első gondok, vitás szituációk

2014. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!