Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is így látjátok?

Ti is így látjátok?

Figyelt kérdés
Ez az oldal egy kész katasztrófa, vicc. A pontozási rendszeréről nem is beszélve. Érthetetlen számomra, hogy egyes 80 feletti százalékosoknak, hogy van annyi százalékuk, amikor folyamatosan szavazzák őt le és idiótábbnál idiótább válaszokat ad?! Vagy hogy lehetséges az, hogy a legtöbb értelmes válaszadónak kb. 50-60%os arányuk van? Vagy itt a tinik visznek mindent, ha értelmes, ha nem? :D :P

2015. márc. 2. 14:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Látom a kevésbé értelmesek lepontoztak :)))))
2015. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hehe, nagyon értelmes lehetsz, ha 92%od mellett zavar a lepontozásod! :D :P Egyébként szerintem kamu vagy..., az új regeknek szokott ilyen magas százalékuk lenni, egy ideig..., aztán szépen leesnek kb. egy hét után, deha nem vagy kamu és csak új reged van neked is, akkor majd rájössz, h meddig fog tartani. :D
2015. márc. 5. 16:56
 13/21 anonim ***** válasza:
Éppen csak nevetek rajta, mert nem érdekel. Az sem, hogy te mit hiszel...
2015. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Akkor mi a fenének jöttél ide?
2015. márc. 7. 14:27
 15/21 anonim ***** válasza:
A pontozás egy játék:) Ebből sírást csinálni nem érdemes. Aki szeret beszólni, annak 10-20 százalékkal alacsonyabb. Üdv
2015. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Elmondani, drága kérdező, hogy lehet normálisan is használni az oldalt, de ahhoz normálisnak kell lenni.
2015. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor majd legközelebb ne sírj tele 2 oldalt ,mert lepontozták az egoista válaszodat ,aminek ráadást 0 a valóságtartalma. Menj be a szerelem kategóriába vagy mégjobb a politikába és úgy tartsd meg a százalékodat 90 re. Sok sikert !
2015. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17: jogom van kérdést feltenni, és azt írni utána, amit akarok. Elég gyenge voltál beszólásilag, a 92%ost ha nem érdekli, hogy miről mit gondolok vele kapcsolatosan akkor pontosan neki nem kell ide írogatnia, a véleményét elmondhatja ő is, mert elvégre arra kérdeztem rá, de a többi már csak provokáció, kötekedés, amire viszont nem kérdeztem rá. Ahogy te se a kérdésemre válaszoltál csak jöttél kötekedni, okoskodni egy sort!
2015. márc. 8. 11:29
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!


Homlokegyenest eltérő a véleményünk az oldalról.

Ennek oka, hogy én a lényegét abban látom, hogy sokan kapnak itt, számukra fontos kérdéseikre, segítő és hasznos válaszokat. Ez nem hogy nem katasztrofális, hanem nagyon jó.

Ön a lényeget egy, valójában sokadrangú, értékelési rendszerben látja. Ezzel kapcsolatos véleményét terjeszti ki a teljes oldalra. Ami, ráadásul, ha rosszul működik, akkor sem az oldal rendszerének a hibája, hanem a használóké. Rossz példaként a családi-kategória van emlegetve. Ha az egész oldal értékelése rossz, akkor miért nem minden kategóriáé az? Miért csak néhányé, olyanoké, ahol főleg szubjektív vélemények íródnak. (Nem mellesleg, az oldal a GYIK-ben nem ajánlja véleményes kérdések feltételét, azzal az indokkal, hogy nem létezik rá helyes válasz. Ebből viszont az következik, hogy helyes hasznosság értékelés sem.)

Persze, a kérdés kiegészítéséből kiderült, hogy még csak nem is az értékelési rendszerrel van baja, hanem azzal, hogy másnak 80% felett van a válaszadási értéke. Sőt, marad is.

Nem is valódi az érdeklődése. Irigy érzületéhez társakat keresett. A válaszokban, bosszúságára, nem lett egyetértő áradat, viszont kis időre felengedett a haragja, még heherészett is, amikor valaki válaszát igen alacsonyra értékelték. Legalább ennyi öröme lett.

Az értékelésben pedig, kellően irigy társakra talált. Aki 80% felett van, annak válaszát alacsony hasznosságúra értékelték, pláne aki 90% felett mer lenni! Azt a legalacsonyabbra. Persze, nem is lehet igaz, csak kamu, ahogy ön vélekedett. És, amikor az illető megírta, hogy nevet ezen, ön még otrombán számon is kérte, hogy akkor mit keres itt? Persze, hiszen ez nem egy valódi kérdés. Egy zártkörű klubot szeretett volna a GYK és a magasabb százalékúak szidalmazására. És, egyesek, képesek elrontani!

Viszont, aki 80% alatt ad hasznos válaszokat, az, egyedüliként, magas százalékértéket kapott a válaszára.

De, tovább bosszankodhat. Az alacsony százalékúra értékeltek általános válaszadási százalékai maradtak. Valóra vált a kiegészítésben írt rémálma. (Amúgy ez nem a rendszer hibája, sőt nem is hiba. Sok értékelt válasz átlagát egy-egy alacsony értékelés nyilván nem tudja lerontani. Ez, közvetve bizonyítja, hogy nem kamu a sok válasz említése. Illetve, másutt adott, reálisan értékelt válaszok kiegyensúlyozhatják ezt. De azt nem láthatja. Így hiheti, hogy hiba van, mert alacsony százalékérték ellenére marad az eredmény.)

Vagy kiengedhet. Örömet okozhat másoknak, és önmagának is, hozzáértő, segítő, hasznos válaszokkal. És, mosolyogva, csak akkor nézi a saját és mások százalékait, ha egy ilyesfajta kérdést lát; amúgy rá sem gondol.


Hamarosan új hét kezdődik, e múló héttel hagyja el a lényegtelen dolgokon való bosszankodást, mosolyogjon sokat! Például azon, hogy hogy felháborodott a 17., 21:27-kor megjelent válaszon, holott az nem ön ellen, hanem a 92%-os válaszíró ellen szól.

2015. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19: ok, ebből az egész monológból egy dolog volt igaz, hogy a 17esnek szánt válaszomat valóban alaposan benéztem és valóban a 90%osnak szólt, nem nekem.

Csak, mert konkrétabban egy példát hoztam fel kategóriákban attól még el lehet hinni, hogy értelmes kérdéseknél és válaszoknál is hasonló eredményeket látok. És tévedés nem azokat szavaztam le, akik nem igazolnak engem vissza, minek után nem szavaztam senki válaszára se. Azért az személyeskedő előítélet is látom, hogy ezerrel megy, annak ellenére, hogy én konkrétan a pontozási rendereszt kritizáltam! Ha pedig az irigység vádjával már meglettem illetve, pont nem érdekel, hogy hány százalékom van, de ha vmit meg csinál egy honlap üzemeltető és már pedig itt igen is sokak számára lényeges a pontozási rendszer, akkor csinálják jól meg. Ergo továbbra is nevetséges, hogyha vki egy jó választ arra 100%ot kap még se megy fel a mutatója, de ad másik választ arra kap egy mínusz kezet és arra mindjárt egy százalékot leesik a mutatója. Mint ahogy az is nevetséges, hogy 550% alatt nem lehet moderátoroknak sem kérdést, sem válaszokat jelezni!

2015. márc. 8. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!