Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem "látja" Google ezt...

Miért nem "látja" Google ezt választ a Gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés

Miért nem látja Google a #11-es hozzászólást ezen a Gyakorikérdések.hu oldalon:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2197213-miert..


ami ezzel a mondattal kezdődik: "Pár válasszal feljebb felvetődött az a kifejezés, hogy "aktív immunizáció" kíváncsi lettem, hogy..."


Akármelyik mondattöredékre keresek rá a Google-ban (idézőjelek között), egyiket sem találja.

Itt egy példa:

[link]


Ami viszont érdekes, hogy az előtte lévő hozzászólásból akármire rákeresek, Google felhozza a keresési eredmények között, itt van erre egy példa:

[link]


A "Kutyák" témakörében akármelyik más témában és hozzászólásból kimásolok pár szóból álló mondattöredéket és Goggleba másolom (idézőjelek közé!), Google megtalálja, még azt is amit csak egy órával ezelőtt posztoltak a Gyakorikérdések webportálon.


Tehát, kinek mi a véleménye erről a furcsa jelenségről?



2015. ápr. 10. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem ez a keresés:

"Pár válasszal feljebb felvetődött az a kifejezés, hogy"

egyből felhozza az eredmények között. Két találat: az eredeti meg a te mostani kérdésed.

2015. ápr. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A hiba nálad lesz, mert nekem is kiadja az első Google-s linkedre találatnak azt a kérdést.
2015. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy bizonyos oldalon akarsz keresni, mondjuk a gyakorikerdesek.hu-n akkor a következőképpen írd az weboldal címét "Miért szükséges minden évben a veszettség elleni oltás? site:gyakorikerdesek.hu" Csak arra figyelj, hogy címe előtt mindig site kettőspont legyen szóköz nélkül kitéve. egy példa: [link]
2015. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat, most már nekem is feljön az eredeti hozzászólás is. Egyébként informatikus vagyok, tehát tudom mit csinálok, az eredeti hozzászólás valóban nem jött fel egy álló napig, míg nálánál sokkal frissebb írások igen.


Webmesterek tudják, hogyan kell eltüntetni egyes honlapokat a Google fürkésző szemei elől (én is.)

2015. ápr. 10. 13:52
 5/7 A kérdező kommentje:

J Ügynök: Köszi a részletes magyarázatot de egyébként advanced Google keresőnek van saját linkje, ott nem kell tudni semmi syntax-ot csak kitölteni a megfelelő mezőket:


[link]

2015. ápr. 10. 13:58
 6/7 A kérdező kommentje:

Itt egy másik topik amit valami oknál fogva nem lát Google:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6851480-mi-je..


akármelyik mondtatára rákeresek (idéző jelek között), semmi nem jön fel.


Ha egy másik topikot választok sokkal később kezdődött, és onnan rákeresek egy mondatra, a Google megtalálja.


A másik érdekes jelenség, hogy az "Állatok\Kutyák" kategória tartalmát elkezdem böngészni, ott sem látható ez a téma se a kérdés felrakásának időpontja szerinti csoportosításban se a legutolsó válasz szerint.


Mintha az "érzékeny" miatt valaki odatelefonált folna valakinek a gyakorikérdések szerkesztőinek, hogy ássák el ezt témát.


Ugyanez történt a múltkor is, csak amikor itt el kezdtem érdeklődni erről a jelenségről, akkor jelent meg a téma a google keresőben és a saját kategóriájának a listájában.


Furcsa.

2015. máj. 15. 20:14
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi, az "érzékeny", "érzékeny" téma akart lenni.
2015. máj. 15. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!