Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lányok, to hogy-hogy gyakoriztok?

Lányok, to hogy-hogy gyakoriztok?

Figyelt kérdés

Nekem ez furca, mindig azt hittem, hogy a lányok facen, meg intán vannak, de hogy itt? nem gondoltam volna.

Az én környezetemben semmelyik lány se gyakorizik.

Nem is hallotak róla.


Egyébént én srác vagyok, helyes is



2015. ápr. 11. 20:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
nagyon furrrrca vagy
2015. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Pupszi válasza:
én azért vagyok itt mert lehet segitenu másokon és segitenek mások is! de az ilyen pihent agyú kérdéseket mint mivel etessek egy kikelt aliant ? válsz: t-rex el,na ezektöl kihullik a hajam!
2015. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Én lány vagyok és a facebookom csak azért van hogy tudjam mondani hogy van és mert cikki volna ha nem lenne facebookom.

Amúgy lány létemre most hallok először arról hogy inta mivel a környezetemben egy lány sem intázik.

Viszont a lány ismerőseim közül (osztálytársak: suliból, hittanról stb...) mindenkinek gyakorija.

Amúgy miből gondoltad hogy lányok nem gyakoriznak? (ha válaszolsz légyszi privátban tedd mert nem szoktam visszanézni a kérdéseket amikre válaszoltam)

2015. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!