Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Fiúk, lányok! Ti hogy álltok...

Fiúk, lányok! Ti hogy álltok ezen az oldalon az ilyen dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ki szokott ezen az oldalon privizni? Aki csinálja az miért és aki nem az miért nem. Leginkább az érdekelne, hogy miért nem. Tudom, hogy ez nem egy ismerkedős oldal, de nem fordult elő egyszer sem, hogy többet is elakartál mondani az illetőnek a témával kapcsolatosan?

Légyszi értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!


2012. szept. 3. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
csak szimpla levezgetést folytatok :)
2012. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én szeretek itt privizni,s sikerült is itt talállnom eléggé jó netes barátot,a témázás után kezdtünk el ismerkedni:) 15/L
2012. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan van, simán eleresztek pár privátot. Kapni is kapok napjában (témafüggő) 3-5 különböző tagtól. F
2012. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akkor küldök csak privát üzenetet ha megkérnek rá hogy meséljek a dologról többet, ismerkedési céllal soha sem és nem is válaszolok az ilyen jellegű levelekre.Miért? Azért mert tudok élőben is párt vagy barátokat találni magamnak nem vagyok rászorúlva arra hogy egy anonim oldalon ismerkedjek.Nem vagyok ennyire kétségbeesett...
2012. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én is csak szimpla levelezgetést folytatok és nem mindennapos.


Ez nálam úgy történt, hogy nagyon hasznos és meglepően jó választ , válaszokat kaptam egy válaszolótól és aztán ráírtam priviben... leginkább azért mert nem számítottam itt ilyen jó válaszra és értelmesre, és a többit kérdésemet meg nem akartam kiteregetni mindenkinek :)

2012. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedem az oldalon és nem válaszolok semmiféle szexuális jellegü privát kérdésekre de ha a témához kapcsolódóan van valami amit privátban akarok vagy akar az illető kifejteni akkor természetesen megvitatjuk
2012. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor privátozok, ha a többi válaszoló nem érti, vagy nem értené meg amit mondok, úgyhogy inkább nem vitázok pár fogalmatlan tinivel, hanem normális keretek között elmondom a kérdezőnek amit neki szánok.
2012. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én is úgy vagyok ezzel mint az 5-ös válaszoló.
2012. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szoktam! Szeretek ismerkedni, bár eddig csak egy ember fogott meg igazán!:)
2012. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
de persze akkor privizek, ha valami tudományos (magyarul fizikával kapcsolatos) dologról van szó, és nem arrl hogy hol lehet szűz fiúkat beavató hölgyeket megismerni
2012. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!