Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincsenek tisztában...

Miért nincsenek tisztában egyesek azzal, hogy a legnagyobb illetlenség a világon a kérdésre kérdéssel válaszolás?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Mert a tarsadalom nagy resze sajnos eleg primitiv. Es nekik is ilyen gyerekeik lesznek.
2015. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem illetlen, sőt néha nagyon hasznos, ha ezzel rávilágít valaki valamire, ami az első kérdezőnek fontos lehet a problémáját illetően.

Másrészt erősen kontextusfüggő is, mert sokszor előfordul, hogy további információ nélkül lehetetlen megválaszolni az eredeti kérdést.

2015. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy ez lenne a legnagyobb illetlenség a világon? Nem lenne nagyobb illetlenség mondjuk ha arcon köpnélek?
2015. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Képes voltál ezért kiírni 1 kérdést ? :D
2015. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert nem az?
2015. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2015. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Idegesítő!, (néha hasznos, lehetne), de észrevételem szerint, így kendőzik vagy próbálják a hazugságokról elterelni a beszélgetést, nem csak a primitívebb réteg, de inkább ők.


Veheted úgyis, hogy a verbális vereség kapujában van aki vissza kérdez, az ilyen embereket könnyű sarokba szorítani, hisz nem válaszol -t!


TIPP: Önuralom és válaszolj a kérdésére aztán térj vissza a kérdésre amivel kérdéssel felelt, aztán ha megint kérdez akkor üsd ki!


Én ezért már ütöttem meg nőt, sajnálom?

-nem!

2015. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam, hogy ide írjak-e hozzászólást, mert biztosan nem fog tetszeni.

Egyáltalán nem illetlenség. Mert, először is, hülye kérdésre, hülye válasz.

És. Ha valaki nem jól kérdez és a másik erre visszakérdez, esetleg észreveszi, hogy mi a bibi és módosíthatja, pontosíthatja a kérdését. Ezzel nem kérdést, hanem választ fog kapni.

Tehát ha jól kérdezel, nem fognak visszakérdezni.

Egyébként még időhúzásra, időnyerésre, a válasz átgondolására is szokták használni a visszakérdezést. Taktika.

Egyébként, a legnagyobb illetlenség biztosan nem ez.

2015. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb illetlenség kérdésre azt válaszolni, hogy "nem tudom".

Még akkor is, ha épp tényleg nem tud valaki válaszolni, mert igazából inkább azt mondja, hogy " nem érdekel".

Míg egy viszontkérdéssel az érdeklődés fejezheti ki, hogy szeretne válaszolni, de nem tudja hogyan, beszéljünk róla.


Persze, csak akkor, ha nem kötözködő, pimaszkodó a visszakérdezés.

2015. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mert tudatlanok :)
2015. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!