Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek eddig hány kérdéseteket...

M@teee kérdése:

Nektek eddig hány kérdéseteket/válaszotokat tiltották le?

Figyelt kérdés

Nekem 1 kérsést és 0 választ.

Ha csak saccolni tudtok az is joú.



#moderátor #letiltás #válasz letiltása #kérdés letiltása #gyakori kérdések moderátorai
2015. dec. 4. 22:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 1 válasz és kb 3-4 kérdést
2016. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 s55 ***** válasza:
Kérdésből volt egy pár, amik "honnan tudom letölteni" tipusúak voltak.. Most már igyekszem megjegyezni h sajnos itt ilyet nem lehet:D
2016. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Jópár választ tiltottak le, de kitiltva még nem voltam. Kétszer kaptam figyelmeztetést. Talán csak egy kérdésemet tiltották le. Gondolom jogsértő lehetett vagy nem tetszett sokaknak.
2016. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Sokat, és kétszer ki is tiltottak már, bár igaz, hogy jó pár éve használom az oldalt. Igazából teljesen random, hogy milyen kérdéseket és válaszokat törölnek, legalábbis én még nem találtam benne logikát. Az biztos, hogy a szabályzatnak semmi köze hozzá.
2016. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
47%
Nekek egy kerdest tiltotak ezoteri/joslas temaban irtam ki h hany jos van Es h ki talalja ki a nevem meg h kuvancsi vagyok hanyan fogjatok kitalalni Es 13/lany nem ertem miert tiltottak
2016. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pont most de nem tudom hogy miért 😕😢
2017. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nemrég írtam ki egyet amit letiltottak. Egy anime magyar feliratáról kérdeztem benne. Még mindig nem értem mi bajuk volt vele.
2021. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!