Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem írja ki a legtöbb...

Miért nem írja ki a legtöbb kommentelő a felhasználónevét?

Figyelt kérdés
Sziasztok, új vagyok az oldalon, látom, hogy legtöbben nem írják ki a nevüket. Miért van ez?
2016. márc. 22. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Ez miért baj? Azzal nem vagy kisegítve, ha leírom pl.,hogy Lakatos Odüsszeusz. Minek írjak nevet?

2016. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

amikor ki volt írva, akkor rendszeresen tapasztaltam,hogy volt aki visszakereste a korábbi kérdéseim/válaszaim és azzal kapcsolatban is írosgatott-

de amúgy meg anonim az oldal, ez a lényege, hogy név és következmények nélkül kérdezhess

2016. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert sajnos az oldal tele van trollokkal, és ha valaki egy nekik nem tetsző választ ír, akkor rászállnak, és teljesen függetlenül attól,hogy mihez mit ír válaszként, minden válaszát lepontozzák.
2016. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen 2-nek van igaza...van aki egész nap a "titkos összefüggéseket" keresi itt....
2016. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert ez az oldal alapvetően anno teljesen anonim volt. Kb. két éve vezették be azt, hogy láthatóvá lehet tenni a felhasználónevet.
2016. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a válaszokat.

Ezek szerint sok a negatív tapasztalat.

2016. márc. 22. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!