Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megéri ebben a kategóriában...

Megéri ebben a kategóriában láthatóvá tenni a felhasználónevet?

Figyelt kérdés

Azért döntöttem az mellet, hogy látható legyen a nevem, mert én nem akarok névtelenül írkálni.

De ez miatt sok helyen csak személyeskedésekbe botlottam. Természetesen szinte csak névtelenek személyeskedtek velem, ha látható nevűek lettek volna, akkor elnézném.

De milyen dolog ez már, hogy a „legnévtelenebbek” és „legbujkálóbbak” azok akik a leghangosabban odamondják a szubjektív véleményüket.


Komolyan gondolkodom rajta, hogy leveszem a nevem.


Úgy kellene ezt csinálni, hogy ebben a katógóriában vagy mindenki névvel írhat vagy mindenki névtelenül.


Ti hogy látjátok?



2016. jan. 30. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Megéri, mert így a neved alapján rögötn láthatjuk, hogy egy újabb provokatív hülyeség következik.
2016. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszed a neved nélkül nem ismernek fel?
2016. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Rubicon87 ***** válasza:
12%
Persze, miért ne érné. Sok vizet nem zavar. Igazából így is névtelenül megy a dolog mert ez csak egy felhasználó név. Persze érdekes látni, hogy az emberek nagy többségében annyi gerinc sincs, hogy ezt felvállalja.
2016. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem éri meg csak ha ritkán írsz. Aki láthatóvá teszi és sokszor kérdez/válaszol egy idő után rászállnak a moderátorok vagy a többi kommentelő és jelentgetik.
2016. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Ó szegény, ki bántotta a lelked?:( Titkolóznod kell majd ezután?:( Hmmm. Azért tudni fogjuk hogy te vagy, mert a Hezbollah rajongásod és az Izrael tehet mindenről fóbiád elárul.
2016. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az egész oldalon felesleges megjeleníteni, bár stílusok alapján azért fel lehet ismerni némelyeket az nélkül is.
2016. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Molyember ***** válasza:
87%
Nem teljesen mindegy? Ez a kategória a legbutább az összes közül a Gyakorin. Ehhez képest a szexualitás ostoba kamaszai a kanyarban sincsenek. Aki nem röhögni jár ide, az valamit elnézett, itt még egyszer sem láttam értelmes párbeszédet. Ez egy játszótér, nem kell komolyan venni.
2016. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

"Ez a kategória a legbutább az összes közül a Gyakorin. Ehhez képest a szexualitás ostoba kamaszai a kanyarban sincsenek."


Hát azért pl. az ezó sem kispályás! :D

2016. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#5


Az én lelkivilágomat elég nehéz megbántani vagy megsérteni. Különben már rég nem lennék ezen az oldalon. :)

Egyszer elgondolkoztam, hogyha egyszer mennék az utcán és valaki teljesen idegen odajönne hozzám és mindenféle sértegető csúnya dolgokkal szétkiabálna, akkor én még akkor sem érezném magam megsértve. Úgyhogy ez miatt ne aggódj. :)


De végül is nem veszem le. Ha már elveim vannak, akkor ki is állok azok mellet.

2016. jan. 30. 21:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, mert attól még a mondat alkotási szokásaidat vagy a szófordulataidat fogod megváltoztatni, ezekből pedig általában fel lehet ismerni az embert.
2016. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!