Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem értem, miért vagyok...

Nem értem, miért vagyok gyakran lepontozva itt a gyakorin, hisz szerintem igyekszem a leghasznosabb tanácsokat, véleményt irni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 18:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

Én személy szerint, leírom a véleményem ha van. Miért érdekelne, hogy ki mit gondol róla?! Ez szerintem szíve joga minden embertársunknak, hiszen különbözőek vagyunk. Ez jó így, hidd el! Ha viszont bánt, vagy zavar, ne írj semmit.

Nem MÁSOKNAK kell megfelelned, felelj meg magadnak!

Csak íy lehetsz kiegyensúlyozott :)

2016. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Cartilago válasza:
59%
Ha nem akarsz lepontozódni, soha ne válaszolj mentális kérdésre! A szerintetek kövér vagyok, menjek-e pszichiáterhez, szedjem-e a gyógyszerem??? Na ilyen kérdésekre még véletlenül se válaszolj, mert felesleges:)
2016. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De igaz : D
2016. ápr. 1. 10:09
 14/14 anonim ***** válasza:
59%

szerintem a kérdés jó!

én azt vettem észre, hogy a válaszadók sokszor olyan választ írnak, ami abszolút nem a kérdésre vonatkozik. pl ha egy napok óta pánikban levő 13 éves megkérdez egy olyat, hogy csókolózástól lehet-e terhes, akkor a válaszadók csupa olyan "választ" írnak, hogy "már megint egy ilyen hülye kérdés, mi vagy te 10 éves?!", vagy "csókolózás helyett lőtt inkább fejbe magad", vagy "én a te korodban még babáztam a kertben", meg ilyenek.

Lehet, hogy valakinek segítenek ezek a válaszok, de SZERINTEM a legkevésbé sem hasznosak.

Ezeket én is lepontozom, de nem azért mert nem tetszik, vagy mert nem értek egyet vele, hanem mert nem adott választ a kérdésre.


Saját kérdéseimre kapott válaszokból azt tudom mondani, hogy kb ötből 1 a hasznos válasz.


Szerintem alapszabály, hogy tudni kell, hogy mire válaszoljon az ember: olyanban, amibe nem jártas, abban nem, és a másik fontos dolog SZERINTEM, hogy véleményt ne, meg olyat se, ami azt tanácsolja, hogy csináld ezt, vagy csináld azt.


Szerintem kb ennyi e lényeg, legyen egy szép napotok! :)

2016. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!