Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha pedofilt találtam itt, a...

Ha pedofilt találtam itt, a gyikon, kinek kell jeleznem?

Figyelt kérdés

Valaki rám írt, és megkérdezte hány éves vagyok, én meg poénból a válasz egy nagyon alacsony számot. Azóta folyamatosan írogat, ijesztő, hogy mennyire érdekli egy serdülő gyermek teste.

Hogyan jelenthetem őt?



2016. jún. 16. 17:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Moderátoroknak. Egyébként, mivel ez egy anonim oldal, nemhiszem hogy sokat tehetnek... (bár ki tudja)
2016. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Print screen az egész oldal, amiben épp levelezel, azaz látszik a beérkezett levél, ha több levél van akkor több print screen levelenként 1.


info@gyakorikerdesek.hu e-mail címre elküldöd a képeket bármilyen e-mail címről tudsz küldeni, aztán vársz a válaszra.


Ellenőrizheted az eredményt, próbálj meg utána küldeni neki valamit a "pedofilnak" és azt a választ kapod hogy nem lehetséges, a felhasználó törölte magát vagy tiltották.

2016. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Az IP címét tilthatják elvileg, plusz rögtön törölhetik a regisztrációját.


Szerintem is jelentsd adminoknak. Van egy pár beteg egyén. Az egészségkategóriában is rendszeresen zaklatja valami gyökér az aggódó kislányokat....

2016. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Hogyne tehetnének ha van olyan sötét, h nem használ proxyt, minimum letudjak tiltani az IP címet. Továbbiakra nincs lehetőség mivel nem történt még semmi jogsértő.
2016. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, így lesz!
2016. jún. 16. 17:09
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
A rendőrséget felejtsd el. Max. bosszúból le tudod tiltatni, ha bebizonyítod ezt az adminoknak.
2016. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
49%
Bocs nem ide tartozik de milyen ijesztő dolgokat ír ?
2016. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Már hogyne tehetnének?

Mindenki IP-je megvan nekik, úgyhogy ha írsz egy emailt és bemásolod a privát levelek szövegét, felelősségre vonhatják, vagy kitilthatják az oldalról.

Engem egyszer egy fiatalember bombázott hihetetlenül orenáré és trágár privátokkal, jelentettem, és kitiltották.

Lehet, hogy új névvel és címmel újra be tud jelentkezni, de akkor már vigyáz, hogy mit mond vagy csinál ezen az oldalon.

2016. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nos, a szerelem, szex kategóriában válaszoltam egy kérdésre

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

Rám írt, és megkérdezte most hány éves vagyok.

Viccből (mert már elegem van a sok nyálcsorgató pasiból) azt írtam, 12.

A levelek, amik jöttek:

"Csak a testedre lennek kivancsi, h nol-e mar a cicid, es mennyire szőrös a nunid? Alkatra milyen vagy, es milyen magas?"

"Es hany kilo? ;-)"

"Milyen ferfi az eseted? Erettebb?"

"Bejobne egy idosebb pasi? ;-)"


Eddig ennyi.

Szerintem letiltom, mert már forog a gyomrom tőle..

2016. jún. 16. 17:26
 10/24 anonim válasza:
49%

Nem erről a hülye oldalról kéne a pedofilt kitiltatni, hanem igen is, fel kellene jelenteni.

A rendőrségről kiderítik, ki volt az.

Tényleg sokat segít a társadalmon, ha kitiltatjátok egy weboldalról, közben meg ki tudja, mit művel a való életben...

2016. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!