Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A GYK mennyire biztonságos?

A GYK mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
csinálj egy másik regisztrációt, a régit meg felejtsd el.
2016. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért kellene új regisztrációt csinálnia?
2016. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem épp annyira, mint bármelyik más fórum a neten.

Itt is csak vegyes környezetben élő emberek vannak, vegyes természettel, aggyal és megszokásokkal, hajlamokkal. Mi több, folyton cserélődnek is, mint mindenhol másutt is. Vedd figyelembe: kicsit mindannyian hülyék vagyunk, csak mindenki másképpen az. Ez elől nem menekülhet egyikőnk sem - együtt kell élnünk ezzel a teherrel és persze a többi "másképpen hülye" emberrel.

Ha ehhez képest is pofátlan valaki, akkor meg van moderátor vagy van hatóság, akikhez lehet fordulni, vagy szimplán pár mondattal lerendezni vele, hogy rossz kancsóba tette cipőjét, mert ez bizony felajzott, igen érzékeny működésű patkányfogó - jó éles, harapós fogakkal... :)

2016. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kérdező, nekem is volt egy-két kellemetlen alakkal dolgom. Konkrétan 2 nőnemű, és egy meleg zaklatott eddig, akiket nehezen tudtam levakarni. A többiek első szóra megértették, hogy öreg csóka vagyok, és nem ismerkedem.
2016. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le azt aki írogat!
2016. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Imre777 válasza:

A ,,pedók, azok olyan írogatósak"!


((Sokan használják ezt a szót, de ilyen, hogy pedó nem is létezik.

Vannak ,,pedofiloknak" nevezett személyek, akik nem ,,pedofilok".

Gyermekszerető (gyermekeket szerető), gyermekeket bántalmazó (ütő, verő, szidó, testileg és ,,lelkileg is terrorizáló", megerőszakoló, megölő...), gyermekek iránt szexuális vágyat/vonzalmat érző, gyermekekkel szexuális kapcsolatot létesítő, serdülők és ivarérett fiatalok, felnőttek... iránt szexuális (vagy csak baráti) vágyat/vonzalmat érző, szexuális (vagy csak baráti) kapcsolatot létesítő... (és mindenféle) emberek vannak, de ,,pedók" nincsenek!

-Vagy kik azok a ,,pedók"?! (Ha mégis vannak!))

2016. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!