Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi ez a sok lepontozás mostans...

Mi ez a sok lepontozás mostanság a GY. I. K. -on?

Figyelt kérdés
Nézem a kérdéseket néha és teljesen jó érvvel rendelkező válaszokat 0%-ra értékelnek. Például a korkülönbségek 14 és 37 éves férfi között, volt valaki, aki azt mondta, hogy sok és ő is 0%-ot kapott. Néha nem is értem, hogy miért csinálják ezt, szerintetek?
2016. aug. 28. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez már rég nem a kérdés hasznosságáról szól.
2016. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
96%
Én azt szeretem, amikor egy totál troll/vicces/idegesítő választ adok és 100%-on vagyok, viszont, ha tényleg komolyan segíteni próbálok, akkor max 50%-ra nyomnak. :|
2016. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
58%

Mai napon volt egy kérdés, amit feltehetően szülő tett fel, hogy "mit szólnánk, ha a fiúk előrendelne egy játékot konzolra?"


Én erre szerintem tök normálisan válaszoltam, hogy az előrendelés nem jár semmi kötelezettséggel, s a megjelenési időn belül bármikor bármilyen indok nélkül lemondható. Jómagam emiatt nem szólnék, s nem foglalkoznék vele, ha a fiam a zsebpénzéből, vagy diákmunkájából szeretné megjelenésig összegyűjteni a pénzt.


Erre néztem a 0%-os hasznosságot.

Nem a százalékok érdekelnek, de azért szerintem ebben semmi olyan nincs, ami hülyeség lenne.

2016. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Egyesek ezért járnak ide ezzel szórakozni.
2016. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Egyszer volt egy ilyen kérdés, hogy miért pontoznak le mindenkit a kérdéseknél, erre volt egy válaszoló, aki odairta, hogy neki az a hobbija, hogy feljön az oldalra és minden kérdésnél lepontozgatja a válaszolókat, mert csak. Meg vannak, akiknek nem tetszik más válasza és azt hisszik, ezzel most jól kicsesznek vele, hogy a piros kézre kattintanak.

Engem csak az idegesit amúgy, amikor feltesznek egy kérdést és odairom a válaszom, erre lepontoznak 0%-a, vagy ilyen pár %-ra, erre a következő válaszoló annyit ir, hogy: Igaza van a x. válaszolóak! (vagyis nekem), és neki meg 100%-ban hasznosra értékelik a válaszát XD..

2016. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a múltkori kérdés volt a kedvencem: "Fiúk, mi a fontosabb egy lányon nektek, a nagy fenék vagy a nagy mell?" Első válaszoló annyit írt hogy "Nekem a nagy mell", én 2. válaszolóként annyit írtam hogy "Nálam a nagy fenék". Másnap néztem, a 1. válasz 20% hasznos volt, az enyém 17%. Később volt valami cuck csávó aki írta hogy "Nekem egyik sem mert egy nő úgy gyönyörű ahogy van ;***) írjatoklányok pls" és az meg 80%on volt. Az itt lévő emberek háromnegyede szerintem valami mentális betegségben szenved.
2016. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a többség gyerek.
2016. aug. 28. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

A kérdés-kiegészítésben, a 3. válaszban (2016-08-28 18:57) és a 6. válaszban (2016-08-28 20:00) említett kérdések véleményeket kértek. Az üzemeltető ezt írja: Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! Miért baj, az alacsony százalékúra értékelés? Aki nem ajánlott kérdésre válaszol, így is járhat.


Ezen kívül, aki értékel, arra a kérdésre válaszol, hogy „Hasznos számodra ez a válasz?”. Hiszen, ez a kérdés szerepel az értékelésre szolgáló jelek előtt. Ha értékelnék, arra kéne válaszolnom, hogy számomra hasznos e a válasz? Az miért lenne számomra hasznos, hogy valaki soknak tart számomra ismeretlen emberek közti adott korkülönbséget? De, a fordítottja is mért volna számomra hasznos? Miért volna számomra hasznos, hogy vadidegen előrendelésére mit válaszolnak? Számomra miért hasznos, hogy kinek melyik nagyméretű női testrész tetszik?


És, miért hasznos számomra, hogy százával vannak a GYK értékelését kritizáló, amiatt mérgelődő, kesergő, megtörtént eseteket felhánytorgató, nagyszabású újítási javaslatokat tevő válaszok?

Jó, én egyszerű helyzetben vagyok, mert nem érint a dolog. Egyrészt, nem értékelem mások válaszait, a legkisebb gondom sincs vele. Másrészt, többnyire mindjárt a válasz elküldése után, de legkésőbb a legközelebbi belépésemkor, törlöm a kérdést a „Megválaszoltjaid”-ból, így látni sem látom, hogy értékelték-e és hogyan; vagy hogy vitatkoznak-e vele, és mennyiben. Szélnek eresztem, nehéz is lenne megkeresnem őket. Így aztán semmi bajom a felhasználókkal, a GYK értékelési rendszerével. Legfeljebb akkor foglalkozom vele ennyikét, ha bajlódnak vele. Hogy ne legyen olyan egyhangú a siratóének. És hogy legyen példa: lehet az értékelési rendszert mellőzve is élni.

2016. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 lumia 532 ***** válasza:
51%
engem nyugodtan lepontozhatok nyomik teszek ra. ha meg lassatok barhol a szazalekomat ott is nyugodtan pontozatok le nullara
2016. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16%
Kisebbségi komplexus.
2016. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!