Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is ennyire zavar ha...

Titeket is ennyire zavar ha lepontoznak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem teljesen hülyeség, de mégis rosszul érzem magam, ha értelmes választ adok és csak azért pontoznak le mert nem tetszik nekik amit írtam, vagy mert mindenkit lepontoznak. Konkrétan olyan kérdéseknél ahol nem kéne hogy rossz válasz legyen, pl mit csinálsz hétvégén, vagy neked mi a véleményed. Én ezt nem tudom megérteni. És nagyon zavar, pedig tudom hogy ez hülyeség. Más is van így?

2016. ápr. 2. 23:59
1 2
 1/11 eznemlényeges ***** válasza:
71%
Így bizony.
2016. ápr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Engem nem igazán zavar. Ha megnézem melyik válaszaim vannak lepontozva, akkor elég egyértelmű, hogy a legtöbb válaszomat olyanok pontozzák le, akiknek nincs más dologra verni a tik-tak méretű farkukat :D
2016. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze én is tudom hogy értelmetlen az egész, de mégse tudom kontrollálni, néha teljesen elszomorít:c Adhatnál ebből a hozzáállásból egy kicsit 2es:D Amúgy köszi a választ:)
2016. ápr. 3. 00:13
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Engem is zavar...Már csak azért is, mert másokat meg feljebb pontoznak és úgy néz ki, mintha én hülye lennék..

Egyébként azt is birom, amikor én felteszek egy kérdést és valaki mindenkit lepontoz, erre az egyik válaszoló ENGEM hord el mindenféle hülye 3,14csának, mert lepontoztam mindenkit. Mintha másnak nem lennének piros kezecskéi, ha le vannak pontozva a válaszok, 101%, hogy a kérdező pontozta le őket :"D Nem értem..

2016. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt én se értem:D de komolyan vannak olyanok akik abban lelik örömüket hogy mindenkit lepontoznak? mert amúgy kinek lenne baj hogy valaki tanul meg takarít hétvégén?:D (pl) vagy hogy ő a telet jobban szereti mint a nyarat. Tényleg itt tartunk?
2016. ápr. 3. 00:17
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Én egyszer azért lettem kereken 0-ra pontozva, mert volt egy kérdés, hogy kinek melyik női név tetszik jobban és fel volt sorolva 5 név, már nem emlékszem, mik. És mindenki ugyanazt irta, hogy nekik az tetszik, én meg odairtam egy másikat a felsorolt nevek közül XDDD
2016. ápr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen..az ilyenekről beszélek. Ezt azt hiszem nem fogom megérteni:D
2016. ápr. 3. 00:45
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Engem eleinte zavart, ma már nem. Azt hittem, hogy az oldalon az emberek többsége értelmes és tényleg arról szól, hogy a kérdésekre a lehető legjobb válaszokat adjuk, és ez alapján pontozzunk. (Milyen kis naiv voltam! :D)

Most már tudom, hogy sokszor a legértelmesebb válaszokat is simán lepontozzák és elég sok frusztrált ember jár ide. Szóval, már nem érdekel. :D

2016. ápr. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen...de én lassan egy éve viszonylag aktív vagyok és még mindig zavar.
2016. ápr. 3. 09:21
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
A véleménykinyilvánítós kérdéseknél nem zavar, mert mindig lesz olyan ember, aki nem ért egyet, és lepontoz. De az olyan kérdéseknél, ahol teljesen egyértelmű válasz van egy kérdésre, ott zavar. Például ha a nyelvek kategóriában megkérdezi valaki, hogy mit jelent ez a külföldi szó, és én leírom a magyar fordítását, akkor nem értem, miért pontoz le valaki. Arra még azt sem tudom mondani, hogy esetleg megbántottam valakit a válaszommal vagy nem ért vele egyet, hiszen ha az a szó azt jelenti, akkor azt jelenti, ez nem lehet vita tárgya! :) Eleinte az ilyeneken nagyon felhúztam magam. De mostanában azt csinálom, hogy miután megválaszoltam minden kérdést, amit akartam, kitörlöm a "megválaszoltjaid" listából a linkeket és többé nem megyek vissza többé az adott kérdésekhez. Így legalább nem látom, hogy milyen értékelést kapok az egyes válaszaimra és így nem zavar. :)
2016. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!