Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, ha valaki...

Miért van az, ha valaki feltesz egy kérdést és az ember normálisan őszintén válaszol rá lepontozzák a pi. -ba?

Figyelt kérdés
PL Múltkor feltöltött 1 csaj magáról képet s megkérdezte fogyjon-e még mert nyáron fogyott már nemtom semmit. Én full őszintén megmondtam, hogy még 10 kilő lemehetne erre jön a - pont. Minden létező téma tele ilyenekkel..

2016. szept. 28. 18:27
 1/7 anonim válasza:
38%
Tudom nem a kérdésre válaszolok, ne haragudj. Nekem az a kedvencem, mikor a válaszolók, akik provokatívak, bunkók és beképzeltek, azok elkezdenek személyeskedni és felpontozzák azokat.
2016. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Nőnek ilyet sose mondjál Te! :D

Örülj neki, hogy nem lincseltek meg. :P

2016. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki aszerint pontoz, hogy egyetért-e a válasszal, nem aszerint, hogy hasznos-e.
2016. szept. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Utolsónál a pont. Félrevezető az a kiírás a pontozásnál, hogy "hasznos-e a válasz", igazán átírhatnák arra, hogy "egyetért-e a válasszal", mivel szimpátia alapján megy az értékelés.
2016. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Az a félrevezető, hogy ’az a kiírás a pontozásnál, hogy "hasznos-e a válasz"’, ugyanis nem az van odaírva. Az van odaírva, hogy „Hasznos számodra ez a válasz?”. Azaz, hogy az ÉRTÉKELŐ SZÁMÁRA hasznos e.
2016. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
 
2016. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne törődj a pontozással, komolyan ne! Az már nem azt jelenti, amit eredetileg, hogy hasznos-e vagy sem, azt azt jelenti, hogy tetszik vagy nem tetszik a válaszolóknak valami.

Egyébként sokszor maga a kérdező vár megerősítést, és az igazság ugyebár fáj.

2016. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!