Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha választ szeretnék töröltetn...

Ha választ szeretnék töröltetni akkor elég írni emailt a Moderátornak?

Figyelt kérdés

Hello!

Írtam néhány napja az info@gyakorikerdesek.hu emailre hogy néhány válaszom töröltetni szeretném. És már egy jó ideje nem történik semmit. Hova lettek a moderátorok?:)



2016. okt. 29. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem sért szabályt a válaszod, nem kötelesek törölni. A te saját felelősséged hogy mit írsz ki, annak tudatában hogy azt bárki regisztráció és belépés nélkül is elolvashatja a neten, akár évekkel később is. Az oldal anonim, hacsak nem a saját nevedben írod ki a kérdést akkor úgysem tudják kitől származik.
2016. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem automatizmus. Ha minden törlési kérést teljesítenének, akkor felesleges lenne kérni, csak kéne egy törlés-gomb, és ki-ki, tetszése szerint törölhetné a kérdéseit, válaszait.

A moderátorok sehova se lettek; tevékenykednek. Tegnap 15:51 és ma 16:12 között kiírt 2100 kérdésből 158-at töröltek. Hogy ezen túl még hány választ, az felhasználó számára nem látható.

2016. okt. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
5%
Nekem egy csomó kérdést töröltek,pedig semmi szabálytalanságot nem csináltam.
2016. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A kérdéseid ismeretében lehet mások lennének a vélemények. A szabályok nem ismerete nem mentesít semmi alól, és attól hogy szerinted nem sértett szabályt, a semmiért nem szoktak törölni.
2016. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

De, szoktak, mi a baj azzal a kérdéssel, hogy:


"Mennyi az eszkimók átlag IQ ja?"


-.-".


A jogi lépéseket meg fogom tenni.

2016. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Moderator@gyakorikerdesek.hu-ra irj
2016. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
írtam, 3× is, egyszer sem válaszoltakk. ;))
2016. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2016. nov. 24. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!