Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori Kérdések miért nem...

A gyakori Kérdések miért nem cenzúrázza jobban a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy egyre gyakrabban kerül ugyanaz a kérdés kiírásra (általában: Miért nincs barátnőm, örökre egyedül maradok és társai).

Miért nem cenzúrázzák jobban ezt az oldalt vagy miért nem lehet valami szűrőt ltérehozni, hogy pl szeméylreszabhassam, hogy ilyen kérédst nem akarok látni?

Nem azért mert bunkó vagyok és nem adnék érdemi tanácsot, csak ezek kb mindig ugyanarra mennek ki és aki érdemben odaír az vagy pribátban kap alpári üzenetet vagy közösbe fordul át valamivé.



2016. nov. 28. 07:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*bocsi az elgépelésekert, telefonról írtam.
2016. nov. 28. 07:55
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, te vagy az egyik.. 56%, 42%, 61% - os meg a többi, Részeg Tengerész, Kihasználónév, meg valami Bezakármitudjami, meg az összes ilyen hergelő offoló, siránkozó kérdést kiíró.

A többit nem írom ki, mert szerintem ez kb 2 ember 6 nicknévvel.

2016. nov. 28. 08:05
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

#2 +1


Ráadásul a kategória is rosszul van megjelölve

2016. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a kérdezőnek igaza van. Kirekesztő vagy sem de röhej ami itt megy már jó ideje. Minden nap legalább három inkább 5 olyan kérdés van aminek úgyis a vita meg a többi nőgyűlölő megkeresése a célja. Azok nem provokatívak talán?
2016. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Nem muszáj rájuk válaszolni...
2016. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szilvi... ha nem esne le a bizonyos tantusz.. nem véletlenül IDE írtam ki a kérdést.

Az utánad író válaszoló átlátta a dolgot.

2016. nov. 28. 08:08
 7/18 A kérdező kommentje:

#5

Persze, ezzel is egyetértek, de miért nem lehet beállítani, hogy én ezeket a kérdéseket ne is lássam? Miért nem lehet kicsit feltuningolni a felületet, hogy több beállítás legyen rajta, hogy pl kiktől nem szeretnék kérdést látni vagy kulcsszavak megadása szűrőre, stb.

Mert sajnos annyi ilyen gerjesztő kamukérdés van, hogy az őszinte, tényleges kérdések meg nem kapnak helyet és elég figyelmet. Nagyon leesett a színvonal. Mert 1 normális kérdést telelőnek előtte - utána ilyenekkel.

2016. nov. 28. 08:12
 8/18 anonim válasza:
0%
Bele ne haljál már, ha meglátsz egy neked nem tetsző kérdést.
2016. nov. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem halok bele, csak az ilyen gyászkeretes elemroggyantakat próbálnám szűrni!
2016. nov. 28. 08:23
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Ezt sem kötelező olvasni vagy válaszolni rá. Nem értem mi a különbség ezen kérdés és a kérdező által kiemelt típus között. Azon kívül hogy ez a ti szemeteket bántja az meg a miénket?
2016. nov. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!