Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok ide kérdéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok ide kérdéseket kiírni azzal az indokkal amint lent kifejtek vagy csak én vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Ki kell írnom újra a kérdést normálisan mert az előző próbálkozásomra úgy 10 mondat lemaradt a kérdés leírásból, pedig nem töröltem ki véletlen kattintással, csak nem küldte el és kész.



Olyan kérdésekre gondolok ami megeshet veletek, vagy olyan dolog ami könnyen megtörténhet például egy ismerkedésnél vagy egy leendő kialakuló kapcsolatnál.



Az indok nagyon egyszerű. Szeretném magam nyugtatni azzal, hogy vannak még jó és kedves emberek is a világon akik hasonlóan gondolkodnak mint én, vagy legalább valamennyire egyezik a meglátásunk az adott dologban és nem vagyok ezzel teljesen egyedül, bár legtöbbször nem sikerül megnyugtatnom magam. Rengetegszer kaptam rosszindulatú degradáló és sértő kommenteket mint például a gyerekes, lelki sérült és hasonló negatív dolgok ami javarészt spekulációból fakadtak és közel sem gondoltam úgy, vagy viselkedtem volna úgy mint ahogy az adott válaszolók kitalálták a fejükben és emiatt betegnek tituláltak, de mindegy is. Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy másban is felmerülnek-e ilyen próbálkozások vagy csak én lépem ezt meg, hogy ezzel próbálom kideríteni, hogy tényleg olyan reménytelen eset vagyok-e vagy van más is aki hasonlóan vélekedik legalább és pozitív visszajelzést tud adni arra, amin éppen agyalok vagy megfordult a fejemben egyrészt. Másrészt viszont jövőben nagy eséllyel végbemenő folyamatok/események felől érdeklődök, hogy ez a legtöbb ember számára mennyire elfogadható, vagy éppen mennyire nem az..


Bár a gyakorikérdések nem a legjobb hely arra, hogy az ember megnyugtassa magát, hogy vannak jó emberek is a világon hanem leginkább az ellenkezője van terítékén.. gúnyolódás és a mocskolódás sok megkeseredett és gonosz embertől..



##húsevő_kacsa_2.0
2016. okt. 6. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Rengeteg ilyen kérdés van ebben a kategóriában. A trollkodás a netes kommunikáció velejárója. Ha itt felteszel egy kérdést, akkor fel kell készülnöd arra, hogy lesznek, akik csak azért jönnek, hogy baromságot írjanak be.


Bevallom, bár rengeteg az olyan kérdés, ahol a kérdező csak önmegerősítést keres, én egyáltalán nem szeretem ezeket. Sokkal érdekesebb, ha valaki tényleg kíváncsi mások véleményére, és nem csak annak örül, ha valaki azt mondja, amit ő olvasni szeretne.


Összességében pl. a Tini párkapcsolatokban sokkal több az olyan kérdés, ahol a kérdezőnek tényleg tanácsra van szüksége és tényleg kíváncsi arra, hogy mit gondolnak mások. A felnőttek sokszor csak azt szeretnék itt látni, hogy "igen, igazad van, jól gondolod" különböző nyelvi köntösben.

2016. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül. Én is írtam már ki kérdést ilyen céllal, volt hogy sikerült megnyugtatnom magam, de a legtöbbször nem.

20/l

2016. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Mindenfele kotozkodes nelkul,en akkor irok ki kerdest amikor egyedul nem jutok dulore.Es ilyenkor nem onnyugtatast keresek,hanem erdemi valaszokat.Akkor is ha az szembemegy az en elkepzeleseimmel es akkor is,ha nem esik jol amit az arcomba kapok.


Nyilvan a feltetelezgetesekre,egyeni rossz tapasztalatokra epulo rosszindulatu valaszok nem erdekelnek.De ha mar van benne 1 epito jellegu,ami elorebb visz a megoldasban,megerte feltenni a kerdest.

2016. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!