Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti miért regisztráltatok anno...

Ti miért regisztráltatok anno ide fel? Mit szerettek a GYK-ban? Mit változtatnátok rajta?

Figyelt kérdés

Én szeretem a GYK-t de lenne egy-két dolog,amit változtatnék rajta. :)

pl: kinézet,új,modernebb felület.

Várom a többi véleményt is ! :)



2016. dec. 23. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nincs időben megszabva hogy mikor kell beküldened és mennyi időd van megfogalmazni a kérdésed. Az emberi hülyeség ellen nem lehet bombabiztos módszert kitalálni. Most is végtelen időd van arra hogy normálisan megfogalmazd magadban hogy mit akarsz kérdezni, ezt szabadon kifejtheted. Csak annyit kell csinálni hogy beküldés előtt átolvasod még egyszer a kérdést és megkérdezed magadtól: leírtam mindent amit akartam? Érthetően fejeztem ki magam, meg fogják érteni mások? Ha igen, beküldöd. Ha nem, vállalod a következményeit.

Erre nem kell 10 percnyi plusz idő, mert ha akarod akkor 2 órán át készíted a kérdést, amíg tökéletes nem lesz. Ha pedig adnának 10 percet akkor az lenne a baj, hogy valakinek 15 kell, meg másodszor is elszúrta és még harmadjára is javítana benne valamit.


Bár alapvetően jó ötlet lenne, de nem lehet bolondbiztosra megcsinálni, hogy mindenkinek jó legyen.

2017. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem az oldalban, hogy olyan hitelesen hozza azt a kiforratlan 90-es évekre jellemző mechanikát és design.t. Kb. 10 év alatt abban kimerült a fejlesztés, hogy egyre több reklámot pakolnak bele, dehát, aki nem használ adblock-ot, az meg is érdemli. Nem lennék meglepve, ha egy sima jelszavakt.txt file-ban lennének eltárolva a felhasználók jelszavai. Igazából néhány animált gif hiányzik az oldalról (pl. forgó levél ikon az üzenetküldéshez) meg látogató számláló és ezzel kész is lenne egy instant time machine egyenesen a 90es évek internetébe. :D


Személy szerint azért regisztráltam, mert egyszerűen irritálnak a hülyék, akikből, legyünk őszinték, szép számmal akadnak errefelé.

2017. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!