Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján adtok a válaszokra 100,50 vagy 0 százalékot?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Értelmes, használható válaszért 100%. Kötekedő sẹggfẹjeket kiosztó nemes felhasználók válaszáért 100%. Hülyẹ kérdésekre érkezett hülyẹ válaszért 100%. Humor kategóriában agyament válaszért 100%.

Értelmes kérdésre érkezett haszontalan, gyalázkodó, félrevezető, értelmetlen válaszért 0%. Félkegyelműeknek 50%.

A pontozást ki kell érdemelni.

2017. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, nálam is valahogy így van.

Csak föltűnt, hogy ha pl egy kérdésben véleményt kérdeznek, és valaki kultúráltan leírja a véleményét ami történetesen különbözik a többitől, akkor úgy lepontozzák, hogy ihaj!

Pl amikor egy névről kérdeznek, vagy képről, emberről, stb.


Többiek?

2017. febr. 22. 18:58
 3/7 A kérdező kommentje:

Háhh, ez nagy :D

Az egyes a kérdésre válaszolt, korrekten, normális hangnemben, mire lepontozták..

Lécci áruljátok már el, hogy miért, pont erre vagyok kíváncsi!

2017. febr. 23. 06:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi alapon. Biztosan valaki(k) magára(ukra) vette(ék).

Növekvő ösztrogén/burzsuj szinttel egyenes arányosan csökken a tolerált őszinte karakán szavak száma.

Én nem haragszom ezért.

2017. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam is, hogy nem emiatt leszel depressziós:D

De akkor is feltettem egy kérdést, amire egy szem válasz érkezett. És ahelyett, hogy a többiek is leírnák, mit miért értékelnek úgy, ahogy, szépen az egész jelenség lejátszódik az orrom előtt még egyszer, lepontozzák az értelmes választ, aztán lapítanak.


Pedig tényleg meg szeretném őket érteni, hogy a miérteket lássam. Na mindegy xD

2017. febr. 24. 02:55
 6/7 anonim válasza:
100%
Segítő, építő jellegű válaszért zöld, sértő, bántóért piros mancs. A középsőt nem szoktam használni, és nem értékelek minden választ.
2017. febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. febr. 24. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!