Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontozzák le a jó...

Miért pontozzák le a jó választ? Miért kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom már utálok válaszolni! Egy teljesen normális kérdésre,teljesen jó válaszokat adnak az embere és szinte mindenki le van pontozva. Köztük én is és nem értem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..



2017. júl. 8. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

7 eve hasznalom az oldalt es mindig is igy volt, kit erdekel? Nem lehet penzre valtani a szazalekot nem mindegy mennyi?!

A kerdes viszont nem gyerekvallalasrol vagy nevelesrol szol szoval hamarosan ugyis torolve lesz.

2017. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

A kezecskék előtti kérdés így szól:

Hasznos SZÁMODRA ez a válasz?


Ha valaki úgy érzi, hogy SZÁMÁRA nem hasznos, miért kellene, hogy felfelé pontozza?


Egyébként sokan már akkor pánikolni kezdenek, amikor még csak 2-3 szavazata alapján állt össze az adott százalék. Később még feljebb mehet, ha a többség hasznosnak találja, úgyhogy nyugi.

2017. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, most kizárólag a te kedvedért nyomtam egy piros kezet az adott kérdés összes válaszára, csak hogy érezd a törődést.


Nem mindegy, hány százalék van ott? Ha azért jársz ide, hogy minél nagyobb százalékot láss, én készítek neked egy weboldalt, ahol folyamatosan láthatod a nevedet és hogy 100%.

2017. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
95%

Szia Kérdező !


Régebben engem is bosszantott ez, de aztán beláttam, hogy az ég világon semmi jelentőssége nincs a százalékos értékelésnek.

Úgy van, ahogy előttem is írták: aki pontoz azt pontozza, hogy neki mennyire hasznos a válaszod, nem azt, hogy mennyire korrekt, amit írtál. Ez elég nagy különbség.


Mindig lesz, akinek nem leszel szimpatikus és már csak azért is lepontoz. Ha butaságot mondasz, akkor azért pontoz le, ha meg okosabb vagy az átlagnál egy témában, akkor meg az irigység okán pontoz le. És így tovább.

Szóval, nagyon ne rágd magad ezen !

2017. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt feltehetőleg azért van minden válasz lepontozva (még az is, ami nem tetszik/nem tetszik kérdése), mert akit nagyon lepontoztak valamiért, az mindenkit végig lehúzott a biztonság kedvéért, hogy az is beleessen, aki őt lehúzta.
2017. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja.

Dögöljön meg a szomszéd tehene is.

Ezért is vagyunk ott ahol vagyunk, mert sok ember így gondolkodik.

2017. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!