Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek is évekig ugyanannyi a...

Nektek is évekig ugyanannyi a százalékotok?

Figyelt kérdés
Nekem 3 éve ugyanannyi, pedig jó tanácsokat szoktam adni.
2017. aug. 10. 13:36
 1/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Statisztika.

Nagyon telerakott hajót már egy-egy kis csomaggal nem lehet meglengetni.

2017. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Egészre kerekítve látod az értékelést. Az hogy tized-század-ezred szintjén hogy változik napról napra azt már nem fedi fel az oldal. A "jó válaszokat adok" egyrészt egy szubjektív dolog, másrészt nem elég ha te így gondolod hanem a felhasználóknak is ezzel összhangban kell értékelniük. És azt mindenki tudja hogy ez túl sokszor nem így történik.


Ha pár száz válasz alatt beállt az értékelésed egy adott százalékra, az a felhasználói viselkedés miatt már csak csökkenni fog, mert mindig többször annyi a negatív értékelés mint a pozitív. Addig örülj amíg ez lassan történik (ha ez téged izgat).

2017. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Wadmalac ***** válasza:

Sajnos a pontozás nem ad hiteles értékelést. Rengetegen csak azért nyomkodják a pirosat-zöldet, mert azért is jár pont és bizony vannak, akik ezen versenyeznek. Ők meg arrafelé pontoznak ,mint amilyen pontozások előttük voltak, függetlenül attól, hogy jogos vagy nem.

Meg van rengeteg pirost nyomkodó troll, aki csak azért jár ide, hogy lássa, hogyan tudja lefelé rángatni mások pontjait.

Ezer más módon kiderül ,értékes-e a jelenléted, a pont tényleg másodrendű.

2017. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnél van a pont. Mondjuk én jól meglepődtem, mert egy évig kb 85 voltam, most meg pár hónapja egyszer csak felugrott 86ra. De ezek lassú folyamatok, minél több értékelésed van, annál kevesebbet nyom a latba egy értékelés. Ezért van az, hogy az elején még viszonylag gyorsan váltakozik, aztán egyre stabilabban ugyanaz. Legalábbis látszatra:) Amúgy a pontozás néha tényleg nem arról szól, hogy hasznos e válasz. Csomóan mindenkit lepontoznak, mert valamiért attól jobban érzik magukat, vannak akik ha nem a saját véleményüket látják, akkor rögtön megy a dislike, még akkor is ha a kérdés az volt, hogy kinek mi a kedvenc évszaka.
2017. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én zseniális, és/vagy Nobel-díjas tanácsokat szoktam adni, de se le-se fel. Ez egy ilyen hely. Sokan olvasni se tudnak, de nyomják égbe-halálba a pacsikat, színtől függetlenül.
2017. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az elején gyorsan változik a százalék, van hogy naponta elmozdulhat akár 2-3 százalékot is, ha aktívan válaszolgatsz.

egyébként ez a pontozási rendszer egy fäszság, az emberek like és dislike -ként használják.

olyan kategóriákban mint a politika vagy a vallás, jó ha valaki eléri az 50%-ot.

vagy a baloldal pontozza le, vagy a jobboldal, mert le merte írni a véleményét, ami korántsem a válasz hasznosságát jelenti.

a vallásnál meg ha kérdőre vonod isten létezését akkor a szektások pillanatok alatt 0-ra pontoznak, ha pedig hívőként terjeszted az igét akkor az ateisták nyomnak pirosat.

ez a pontozási rendszer elavult mint az oldal, és abszolút nem arra használják mint amire anno kitalálták.

2017. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sorry, "mármint az elején" -úgy értettem hogy friss profillal, aztán ahogy telik az idő lassan beáll a százalék.

szóval az idő telésével és az aktivitással arányosan egyre inkább fixen marad a százalékod. (remélem érthető)

2017. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2017. aug. 10. 19:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nekem egy évben, legalább egyszer, de van, hogy többször is változik.
2017. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
addig jó , nekem csak esik :D
2017. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!