Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet valakit jelenteni...

Hogyan lehet valakit jelenteni itt Gyakorin?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem ebbe a kategóriába kéne, de mivel az illető itt szokott trollkodni holott a neve is homofóbiára utal, ezért itt tettem fel a kérdést.

Hogyan lehetne jelenteni, hogy többet ne tudjon ide írni?

Engem kifejezetten idegesít...


2018. máj. 14. 17:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
62%
Hát nem tudom miket írt, de az internet már csak ilyen.. vannak tőled eltérő véleményű emberek is és el kell fogadnod őket.. brühühü. Az internet nem safe space, nőj fel..
2018. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mivel nem tudod miket írt, inkább takarodj innen te is.

Inkább nézz bele, ha leszbikus vagy (amit kétlek, szerintem egy pasi...) akkor téged is idegesítene.

2018. máj. 14. 17:19
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Írni kell a moderátoroknak az info@gyakorikerdesek.hu címre,meg kell adni a felhasználó nevét,ezt tudjuk,Leszbifób.Mit szólnál ha egyszerre írnánk?Épp írni akakrtam hogy szervezzünk közösen egy ilyen kollektív jelentést ellene de úgy is törölték volna. Pl.ha 1 órán belül írnánk mind ketten?
2018. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
48%
Van egy stop tábla szerű ikon a hozzászólás jobb alsó sarkában, a kezektől kicsit jobbra. Arra rákattintasz, és majd a moderátor eldönti, hogy mit csinál vele.
2018. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
A nem tetsző válaszokat lehet jelenteni.
2018. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk érdekes, hogy egy tök normális válaszra rögtön azt írod, hogy "takarodj innen"... neked is megvan a stílusod :/
2018. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Minek? Csinál egy új fiókot és folytatja. Röhejes amit csinál, de nem kell vele foglalkozni. Azt ne mond hogy érdekel a véleménye.
2018. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%

"Tök normális válaszra azt írod hogy takarodj".


Érdekes,én sehol nem látok tök normális vàlaszt,csak egy off, felesleges,bagatell választ látok.

2018. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem se volt ott normális a válasz de mindegy.

Aki írt egy e-mail címet annak köszönöm!

Nem a hozzászólásait akarom tiltani hanem őt magát! És ha még egy fiókot csinál akkor azt is jelentem. Nem érdekel, de mit keres a leszbikus kategóriában egy kimondottan homofób ember? Azt hiszi ezzel meg tud minket változtatni?

2018. máj. 14. 18:12
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Nincs élete.
2018. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!