Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti is találkoztok itt 16 év...

Ti is találkoztok itt 16 év alattiakkal?

Figyelt kérdés

Én nap mint nap több kérdésnél is látom hogy "<16/l" , vagy épp a válaszban írják le a korukat.

Ajánlom , hogy jelentsétek őket , ti is.


2018. jún. 2. 11:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
az már nem az én dolgom. fent se vagyok.
2018. jún. 2. 22:37
 12/16 anonim ***** válasza:
A tini párkapcsolatok kategória is teli van 16 év alattiakkal, de eszembe se jut jelenteni őket, mint ahogy ezt a kérdést sem, mivel az oldal szabályzata tényleg tiltja azt hogy 16 éven aluliak látogassák az oldalt.
2018. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
bocsi btw gyors kerdes: hogy lehet kerdest jelenteni mobilon (iphone)?
2018. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
mit jelenteni? ez a kérdés nem szabályszegő
2018. jún. 3. 23:19
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem értem, miért kell tiltani a 16 év alatti regisztrációt. 8 évesnek is lehetnek olyan normális kérdései, amire választ szeretne kapni és 130 éves is trollkodhat. EU-nak jobban át kellene gondolni ezt az egészet. Az adatokat védeni kell, de nem szívatni feleslegesen az internetezőket.
2018. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ugye, azt kicsit sem gondolod komolyan, hogy az EU (így, nem kisbetűkkel) betiltja a GYK-t?

Milyen lehetőségük van ilyen aprólékos ellenőrzésre? Éppen a GYK-t fogják tüzetesen ellenőrizni.

Az EU, ha valahol problémát talál (ettől sokkal-sokkal súlyosabbat, és többet), akkor is csak figyelmeztet, javasol, felszólít a módosításra. Ha nem történik meg, akkor pedig hosszadalmas eljárásba kezd.

Nehogy már ilyen nagy tétje legyen annak, hogy te mennyire vagy buzgó! Mindenesetre, nem sok szabadidőd lehet. Napi átlagban 1800 új kérdés és 10900 új válasz, miközben egy nap csak 1440 percből áll. Jó, nekem semmilyen hiányérzetem sincs, ha nem győzöd. De te aggódhatsz, hogy csak szórványosan ellenőrzöl.

Majd akkor fogsz nagy szemeket mereszteni, ha megkapod az automatikus üzenetet, hogy túl sokat jelentesz. Már írtak erről itt, a GYK » GYIK-en.

2018. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!