Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem a moderátorok munkáját...

Nem a moderátorok munkáját szidom! A kérdésem az hogy itt GYK-n a moderátoroknak pártfüggetleneknek kell lennie?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az elvárás de érdekelne hogy van e olyan szabály hogy a moderátoroknak pártfüggetleneknek kell e lennie mivel azt állítják sokan hogy néha olyan válaszokat törölnek a moderátorok itt politikai rovatban ami normális.

Köszönöm a válaszokat előre!



2018. jún. 20. 22:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Van lent emailcím, kérdező, fordulj hozzájuk.


Bár borítékolom neked a választ.

2018. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
Hasraütésszerűen törölnek. Van mikor élesen fogalmazok, D ottmarad, máskor írok egy ártalmatlan csasztuskát, azt meg törlik.
2018. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

'amerika meg akarja támadni iránt az olaj miatt és kína ezt nem hagyja'


Erről egy büdös szót nem hallottam, inkább az Észak-koreai egyezkedésekről + Trump otthagyja az Iránnal kötött atomegyezményt.

2018. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
És szabad válaszolni a kérdésekre nekik? Pl most az enyémre.
2018. jún. 20. 22:48
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak.:-) Legalábbis nem nyíltan, hogy "Helló, modi vagyok, és mi abszolút objektívek és pártsemlegesek vagyunk!" LOL.
2018. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Liberális baloldali érzelműek a moderátorok ez teljesen egyértelmű. Eszerint törlik a kérdéseket és válaszokat.
2018. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azért hagyják meg az afféle provokációkat kedves pufajkás?
2018. jún. 21. 08:39
 18/26 anonim ***** válasza:

A moderátoroknak illeszkedniük kell az oldal és a tulajdonosok elvárásaihoz.

Ez egy erősen ezoterikus, vallásos szemlélet, a megfelelő pártpreferenciákkal.

2018. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az alapján itélik meg, hogy törlik-e a kérdést, vagy a választ, hogy mennyi bejelentést kapnak utánuk. Ha nagyon sokan kifogásolnak egy kérdést, vagy választ, akkor azt törlik. Nem érdekük az, hogy bármelyik párt irányába húzzanak
2018. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A tulajdonosok gazdasági érdekeit kell szolgálniuk. Ez egy üzleti vállalkozás. Ami csökkenti a bevételt, az nem jó, az mehet a levesbe. Teljesen érthető.

Én csak egy szabadidős sportklub tagja voltam, s a túránkon ránk szóltak, ha politizáltunk, mert elriaszthatunk más nézeteken lévőket.

Nyilván, ahol sok-sok pénzről van szó, van egy határ, ameddig elmehetnek, amit még tolerálni lehet.


A moderátorok ebben a minőségükben nem jelennek meg soha. Ennek is nyilván oka van.

De nem kizárható, hogy írnak ide.

2018. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!