Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem a moderátorok munkáját...

Nem a moderátorok munkáját szidom! A kérdésem az hogy itt GYK-n a moderátoroknak pártfüggetleneknek kell lennie?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az elvárás de érdekelne hogy van e olyan szabály hogy a moderátoroknak pártfüggetleneknek kell e lennie mivel azt állítják sokan hogy néha olyan válaszokat törölnek a moderátorok itt politikai rovatban ami normális.

Köszönöm a válaszokat előre!



2018. jún. 20. 22:20
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
80%
Egyszer feltettem egy kérdést a magyar "fajjal" kapcsolatban, nem törölték. Aztán pár hétre rá szóról szóra ugyanazt a kérdést kitettem, csak zsidóval, 10 percen belül leszedték, érdeklődtem emailban, hogy miért törölték? Érkezett a válasz, hogy azért mert antiszemita......
2018. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%
Annyi biztos, hogy összességében visszaélnek a törölgetős jogukkal.
2018. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Értem de itt gyakori kérdéseken pártfüggetlennek kell lenniük akkor?
2018. jún. 22. 06:54
 24/26 anonim ***** válasza:

Újra leírom: ez egy üzleti vállalkozás. Nem, nem kell annak lennie. Olyannak igen, amilyennek a tulajdonos elgondolt.

A moderátorok meg nem élnek vissza a hatalmukkal.

Őket szidni ez ügyben olyan, mintha vendégségben a házigazdát szidnád, hogy miért veteti le veled a cipőt, vagy nem engedné, hogy rágyújts.

Mi ezt itt ingyen használjuk, s semmi követelésünknek nincs helye.

2018. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
#24 rendben köszönöm válaszodat!
2018. jún. 22. 09:10
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem hogy annak kellene lennie de biztos hogy nem pártfüggetlen mert kb:3 hete (tehát a kérdés kiírásától számítva 1,5 év múlva) leírtam a többszöri tapasztalatomat és már törölve is van! :D
2020. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!