Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol senki a...

Miért nem válaszol senki a fent látható, gyaloglással kapcsolatos kiemelt kérdésemre?

Figyelt kérdés

Igazából ezt a meta-kérdést csak azért tettem fel, mert ilyet még sosem láttam az oldalon, és kíváncsi voltam, lehet-e? :D



Habár azon sem sértődnék meg, ha valaki válaszolna. Mármint ne ere, hanem az eredetire. :)



#üdvözlet #intertextualitás #metakérdés #moderátoroknak
2017. ápr. 28. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

mert a kényszerbetegeken kívül mást nem érdekel,hogy mennyit gyalogol egy nap.

itt a sport mozgásban meg az ép testben ép lélek a domináns,így nincs efféle problémában tapasztalatunk.

de legyél kreatív ha választ akarsz.

írj ki kérdést így-

szerintetek látszik már a fenekemen a guggoló edzés?kép 19/L

beraksz egy képet és alá a kérdést,hogy amúgy a nyavalyás gyaloglással mi a helyzet.

2017. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, akkor elég sok kényszerbeteg lehet, nekik csinálják a lépésszámláló appokat is például. :)


Én már ezzel a kérdéssel is felülmúltam a saját várakozásaimat kreativitásilag. (És, végül is bejött, mert te is válaszoltál. Tiszta mázli, mert már azon gondolkodtam, hogy felteszek egy kérdést arról, hogy mért nem válaszolnak se az eredeti, se a válaszhiányt firtató kérdésemre. )


Idegen seggekkel nem ékeskedem. Ha meg a sajátomat raknám fel, nem győzném kezelni a rajongói privát üzeneteket. Szóval ez sem jó megoldás.

2017. ápr. 29. 00:51
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Mert senkit nem érdekel itt a gyaloglás. Főleg testepites témában valaszolgattunk vagy harcművészet esetleg.
2017. ápr. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!