Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagyok? Miért van az...

Szép vagyok? Miért van az hogy az ilyen kérdésekre kb.50en válaszolnak a többire meg egy ember sem?

Figyelt kérdés
Vagy csak 1-2.És aztán jönnek azzal,hogy már megint ilyen kérdés meg blabla...de mégis válaszolnak rá.De ami számomra fontos lett volna nem tudtam eddig kideríteni sehol.
2010. márc. 22. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
mit szerettél volna kideríteni?
2010. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy van-e Párizsban Juicy Couture üzlet?A másik kérdésem amit utána írtam nem is olyan fontos.Csak szeretnék célirányosan nézelődni,vásárolni.Nem csak úgy lézengeni.Gondoltam valaki tudja aki esetleg járt már ott.De lehet,hogy nem.
2010. márc. 22. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ááá teljesen egyetértek a kérdezővel.. Kezd ez az oldal "elcsitrisedni" vagyis egyre több a fiatal, 11-16 évesek, akik csak azért jönnek fel, hogy hülye tanácsokkal, pontosabban idióta válaszokkal halmozzák a kérdezőt, miközben nem is gondolják, hogy azt a kérdező komolyan gondolta. Persze tisztelet a kivételnek. Pedig ennek az oldalnak az lenne a lényege, hogy a másikon segítsünk..

Nos, ennyi:)

2010. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem miért nem tudod használni a google-t?

[link]

Megnézed és látod hogy nincs üzletük Párizsban.


Persze a "szép vagyok?" kérdések idegesítenek. De arra könnyebb válaszolni, így többen is válaszolnak rá.

2010. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért válaszolnak a "szép vagyok?" jellegű kérdésekre többen, mert arra mindenki tud. Saját véleményt kérdeznek. A te kérdésed azonban nem véleményt kér, hanem egy olyan információra kérdezel rá, amivel általában elég kevés ember van tisztában, ezért nem válaszolnak. Általában az emberek feltételezik rólad, hogy már utánanéztél egy gyors gugliba pötyögéssel egy ilyen jellegű információnak mielőtt megkérdezed. Nem a mi dolgunk ráguglizni ezekre a könnyen megszerezhető információkra.
2010. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert sokan kíváncsiak rá, hogy vajon hogy nézhet ki a kérdező, és megnézik a képét. Ha meg már megnézték, mibe kerül egy rövid véleményt is bepötyögni?
2010. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!