Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a GYIK-n közzétett kérdéset...

Ha a GYIK-n közzétett kérdésetekre küldött válaszok nagyon le vannak pontozva, de nem általatok, akkor szoktátok jelezni a többiek felé, hogy nem Ti nyomtatok a piros kézre?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdésemnél látom, hogy az értelmes válaszok le vannak pontozva (még azelőtt, hogy egyáltalán én feljöttem volna a Gyakorira a kérdés feltevése után) és nem akarom, hogy úgy gondolják, én pontoztam le őket.


Ti ráküldtök a jogtalanul lepontozottakra személyes üzenetet vagy írtok erről külön hozzászólást, amiben megírjátok, hogy tőletek zöld kezet kapott? Vagy nem törődtök azzal, hogy ki melyik választ hogyan értékeli a kérdésetek alatt?



2018. nov. 26. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem foglalkozik se idiótákkal, se a százalékkal. Elmondja amit gondol, te meg ha akarod figyelembe veszed, ha nem akarod, nem. Sajnos megyünk gyerekes üzemmódba, sztem alig pár száz ember lehet már csak itt. Aki meg ok nélkül pontozgat, hát ez legyen a legnagyobb öröme az életben. Tegyél fel egy kérdést, kinek melyik a kedvenc színe. Na, ott lesz minden féle százalék.🙌
2018. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes írni, nem érdemes foglalkozni az egésszel. Itt mindegy mit írsz le, mennyire értesz a dolgokhoz le leszel értékelve. Egy ideje visszaküzdöttem magam 70%-ra, de most megint esik. Ez van.
2018. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kreténpali ***** válasza:
74%
"Köszi a választ, ment a zöld kéz mindenkinek"
2018. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Hol a válaszom???
2018. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4, milyen válaszod? Küld el, ha gondolod személyesben, amit írtál, hátha valami miatt le lett törölve, mert kíváncsi vagyok, hogy mit írtál.
2018. nov. 26. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!