Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Gyakori Kérdéseken miért...

A Gyakori Kérdéseken miért nem indokolnak a moderátorok?

Figyelt kérdés

Engem fel tud bosszantani, ha úgy érzem, igazságtalanul törlik a válaszom.

Egy példa. Írtam egy választ, amiben semmi rasszizmus nem volt, de valamelyik okostojás beírta, hogy töröljék már a válaszom, mert rasszista. Érdekes, hogy az ő válasza lett lepontozva, a moderátorok mégis az enyémet törölték. Most vagy olvasatlanul törölték egy megalapozatlan vád alapján, vagy nem tudom.

Sokszor jó lenne tudni mit miért törölnek.



2018. nov. 30. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az előző két kommentemhez még hozzáfűzném, hogy, továbbra is a kérdés megválaszolásánál maradjak; ha törlik bármely hozzászólásomat, nem fognak értesíteni, mert úgy vélik, magától értetődő, hogy megértem a törlés indokát, elvégre a szabályszegés olyan jellegű. Plusz Te hivatalisan arra nem vársz választ, csak segítséget nyújtottál. Ráadásul olyan hatalmas mennyiségű komment törlésnél, mint amit a moderátoroknak el kell végezniük, nehéz lenne és az ártalmas vagy sértő vagy off, stb kommentek eltávolítása lassabb lenne


Kérdések törlésénél odaírják. Mert pl vársz információt amit így nem kapsz meg.

2018. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%

19:14 Rosszul érvelsz:

"Tudnátok ajánlani jó műkörmöst a 3. kerületben BP.-en?": eldöntendő kérdés és apróhirdetés, mindkettőért törölhetik, teljesen jogosan. Egyrészt mert a kérdező nem tud értelmesen fogalmazni, egy igen/nem válaszú kérdésre nem lehet értelmesen válaszolni, ahogy te is láttad. Másrészt pedig olyan választ vár a kérdező ami másokat reklámoz. Ilyen kérdést egyszerűen jobb nem feltenni, mert csak belekötni lehet.


"Járt már valaki Dr Dudor magánrendelésén Nógrádalsőfelsőn?" - ugyanúgy eldöntendő kérdés, mert nem azt kérdezi amire tényleg kíváncsi, hanem felesleges tiszteletköröket fut és azt várja hogy valaki "igent"-t mondjon. A kérdésből nem derül ki hogy mit akar, és eldöntendő kérdés, mindkét szabálysértő indok arra hogy jogosan töröljék.


" Ott sokan Istent szidják, az mehet?" - szólás- és véleményszabadságban igen, ráadásul van valláskritika kategória ahol szabadon lehet kritizálni.


"Drogokról kérdések?" - ebben igazad van, és érthetetlen hogy miért maradnak meg ilyen kérdések, ahol vígan lehet tanácskozni meg tippeket adni. Sokszor még a nem virágnyelven írtak is meghagyják:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__9617173-..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__9621017-..

2018. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

ma 20:13-nak"Járt már valaki Dr Dudor magánrendelésén Nógrádalsőfelsőn?" - ugyanúgy eldöntendő kérdés, mert nem azt kérdezi amire tényleg kíváncsi, hanem felesleges tiszteletköröket fut és azt várja hogy valaki "igent"-t mondjon. A kérdésből nem derül ki hogy mit akar, és eldöntendő kérdés, mindkét szabálysértő indok arra hogy jogosan töröljék."


De az egészség és a baba-mama rovat 50%-a ilyen kérdésekkel van tele! Azokat miért nem törlik akkor?


Ma megkérdeztem egynél, hogy ez nem reklám, és nem tilos, mire széttéptek és leanyáztak, hogy hülye vagyok és, hogy ez szabályos, hiszen nincs törölve!


"

2018. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%

Tessék, ez akkor most reklám vagy nem?

Szabályos vagy nem?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__9..


Nem az én kérdésem!!!

2018. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 TappancsMancs ***** válasza:
100%

A 2-es választ valaki elnézte, nincs napi 50 millió válasz, az szerintem egy nemzetközi hírcsatorna oldalán lehet.



GYAKORIKERDESEK.HU

2006 óta az interneten!


9 159 079 kérdés

naponta 1 500 új kérdés

52 735 059 válasz

naponta 9 300 új válasz

1 194 728 regisztrált tag

Naponta 370 000 látogató!

2018. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

Nekem most törölték a humor kategóriából a kérdésemet. Egy vicces kérdés volt. Nem volt sértő. Besnyő pista bácsis poénok voltak benne. Valaki biztos nem bírta elviselni hogy másvalaki nála is sokkal eredetibb.

Ezzel szemben a politikában benne hagytak egy nagyon béna humort ami még nyilvánvaló kitaláció is.

2018. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1 194 728 regisztrált tag: A harmada mögött lehetnek igazi emberek. Sokan visszatérnek miután törlik őket vagy elfelejtették a régi regisztrációjukat és más okokból sok embernek van több regisztrációja. Hasonló a helyzet mint a Youtube csatornák esetén: a csatornák feliratkozószámának csak a negyede vagy még kisebb része az egyes videók nézettsége. A feliratkozók/regisztrációk nagy része nem takar valós személyt és nincs használva.


Naponta 370 000 látogató: Biztos azt is beleszámolja a számláló amikor valaki egy nap többször is bejelentkezik.

2018. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!