Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mièrt sèrtegetik a kèrdezőket,...

Mièrt sèrtegetik a kèrdezőket, ès òcsàroljàk itt sokan? Ezeket mèrt nem tiltjàk ki?

Figyelt kérdés
Feltettem pàrkapcsolati tèmàban egy tök egyszerű kèrdèst, de csak sèrtő ès òcsàrolò vàlaszokat kaptam eddig a szemèlyisègemmel kapcs. Megtudtam azt is, hogy( a vàlaszolò egy önjelölt pszichiàter) èn fogyatèkos vagyok. Amùgy sem volt jò kedvem, de most... mièrt hagyjàk, hogy szemèlyeskedjenek itt ok nelkül?

2018. dec. 13. 14:15
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Azòta a tèmaval kapcsolatban kaptam mèg plusz kèt- hàrom rosszindulatù ,savazòs sèrtő vàlaszt, ùgyhogy töröltetem magam az oldalròl. Amùgy is erős a gyanùm , hogy ezt az oldalt erősen figyeli a rendőrsèg, ès különböző szervek ès gòrcső alatt van rajta mindenki. Nekem ez nem hiànyzik.
2018. dec. 15. 12:48
 12/35 anonim ***** válasza:
O.o már megbocsáss nem sértésből, de ez a vége inkább úgy hangzott mint valami üldözési mániás kommentje.
2018. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez már paranoia. Majd pont Dezső trollt figyeli a nemzetbiztonsági hivatal, hogy mit kamuzik meg fröcsög a neten, otthon a fotelből osztva az észt kicsit bebaszva. Azokról nem is beszélve akik semmit nem csinálnak, csak normálisan válaszolnak, majd pont őket figyeli a rendőrség.


Ha nem csinálsz illegális dolgot, nincs mitől tartanod. Még a napi szinten kiírt drogozós meg öngyilkosos-tanácsadós kérdéseknek sincs következménye, mert törlik és el van felejtve. Ha itt minden szarért ugranának a rendőrségre a modok, patyolat rend lenne és mukkanni sem lehetne egy rossz szót, mert már fel is nyomnak rágalmazásért meg fenyegetésért meg ki tudja miért.


Tudod itt miből volt az elmúlt 12 évben ügy? Egy eset ismert: a terrorista-beszervezőből, na őt figyelte a TEK, de azért te is érzed hogy lehülyézni valakit meg kicsit anyázni hogy kiengedd a gőzt a neten, meg elhívni az ISIS-ba nem ugyanaz a szint.

2018. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
49%

off


"töröltetem magam az oldalròl."


hogyan tudtál akkor írni most? :O

2018. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
66%
Ja, jelen időben írtál; kicsit túl sok t betűt láttam :D
2018. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ùgy tudtam, hogy több nap mire a kèrèsemet megkapjàk a törlèsről.
2018. dec. 15. 15:02
 17/35 A kérdező kommentje:

"Regisztráció törlése

Hogyan történik a felhasználói fiók és a hozzá tartozó személyes adatok törlése?

Ha a regisztráció törlése gombra kattintasz, a felhasználói fiókodhoz beállított e-mail címedre levelet küldünk egy linkkel, melyre kattintva a szándékod megerősítheted.

7 napon belül e-mail címed véglegesen törlődik az adatbázisunkból."

2018. dec. 15. 15:06
 18/35 anonim ***** válasza:
Oké, msot hivatalosan is sírva fakadt mindenki.
2018. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
49%

Bár tudnám melyik kérdésről van szó - minden fogyatékosozó, offoló felhasználónak megmosnám a fejét személyes üzenetben. Elérték, hogy egy értékes, intelligens felhasználóval kevesebb legyen... :( Így a trollok tábora egysuer túlnövi a normálisakat :(

Arról nem is beszélve, hogy nem gondoltak bele, hogy akit sértegettek, annak is vannak érzései.

Nagyon megmondanám nekik a magamét; persze finoman, káromkodások, fenyegetések, pocskondiázás nélkül, de hatásosan!

2018. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Igazàbòl azèrt nem linkelem le melyik a kèrdès, mert sokszor nem is tùl nagy baj, ha lealàzzàk az embert igazsàgtalanul, szubjektìven. Legalàbb kibőgtem magam, ha èrtelmes vàlasz nem is született, az is megkönnyebbülès.( az is a szabàlyzatban van, ha jòl olvastam, hogy nem szabad hivatkozni màs kèrdèsre)
2018. dec. 15. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!