Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mièrt sèrtegetik a kèrdezőket,...

Mièrt sèrtegetik a kèrdezőket, ès òcsàroljàk itt sokan? Ezeket mèrt nem tiltjàk ki?

Figyelt kérdés
Feltettem pàrkapcsolati tèmàban egy tök egyszerű kèrdèst, de csak sèrtő ès òcsàrolò vàlaszokat kaptam eddig a szemèlyisègemmel kapcs. Megtudtam azt is, hogy( a vàlaszolò egy önjelölt pszichiàter) èn fogyatèkos vagyok. Amùgy sem volt jò kedvem, de most... mièrt hagyjàk, hogy szemèlyeskedjenek itt ok nelkül?

2018. dec. 13. 14:15
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Egyèbkènt màr " működött" a moderàlàs, a 3 leginkàbb savazòs- szemèlyeskedőbbet kitöröltèk.

Csak megjegyzem èn règebben talàlkoztam itt fent mèg ilyesztő kèrdèssel is.

Olyan volt, mintha egy sùlyos pszichès beteg ìrta volna... nagyon kemèny volt mèg vegigolvasni is, komoly mentàlis zavarròl tanùskodott (vagy valami komolyan elvetemült troll volt).

2018. dec. 15. 16:17
 22/35 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy anonim oldal; akik a sértéseket írják nem tudják, kibe kötnek bele és Te sem tudod ki elleséges Veled.


Épp ezért nem érdemes sírni miattuk.


Nyomd be a jelentés gombot és csókolom, nem kell, hogy ez megríkasson.


Te sírva fakadnál ha az utcán egy random résteg fószer beszólna valamit?


Ebből indulj ki; lehet, hogy valami unatkozó takonypóc írja azt amit. Miből gondolod, hogy itt bármelyik kommentelő jobb Nálad és joguk van megríkatniuk Téged?

2018. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
55%
Aki nem a kérdésre válaszol, annak a hozzászólását törölni kellene. Kit érdekel, kinek mi a véleménye a kérdés kiírójáról, nem tartozik a tárgyhoz. Sajnos Magyarországon nagyon alacsony a színvonal, mélyprimitívség van. Műveletlenek, neveletlenek, gondolattalanok, sem szóban, sem írásban nem tudják magukat kifejezni értékelhető szinten.
2019. jún. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
40%

"Sajnos Magyarországon nagyon alacsony a színvonal, mélyprimitívség van. " - Ezt tegnap élőben tapasztaltam. :( Vettem egy nagy zsák kutyakaját, mert 12 ezer ft-al olcsóbb volt és a kuponom csak arra az üzletre szólt, arra a termékre. Anyámmal megszakítottam a kapcsolatot, más rokonom nincs, aki segítene, barátaim nem segítenek. Két idegen ember segített (amit utólag köszönök <3 ) és ezek közül az egyik beszólt. Az emberek megvető pillantásokat vetettek rám a járművön. Kaptam beszólásokat, hogy buta vagyok. Több, mint 10 férfi mellett sétáltam el, akik mind röhögni kezdtek.


Nem kell segítség, nem ez a lényege (bár kaptam, amit köszönök); hanem, hogy az már nagyon primitív, hogy beszólogatnak az emberek...


Plusz az eladó segített nekem és odajött egy vén 3,14csa, hogy kérdése volna; az eladó azt mondta, hogy pillanat, majd az a buta liba lekorholta az eladót...

2019. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nagy nálunk a lelki frusztráció, alacsony a mentális egészség (és a testi egészség) színvonala. És mivel sok az alacsony IQ-jú egyén, így kompenzálnak.


Én is tegnap kiírtam egy jó kérdést, jött két intelligens válasz, szépen megköszöntem, onnantól meg egy kategóriagyőztes idióta belém kötött. (Nem a szakmai részbe, hanem a túl kifinomult -szerinte modoros- stílusomba). Nem tudom, ő mire kaphat itt pontokat, lehet, az idiotizmusára. Mindenesetre öröm volt, hogy törölték a rémálomszerű részeket a moderátorok.

2019. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Túl sokat vársz el ettől az oldaltól

Nézd van néhány kérdés ami ténylegesen kiveri a biztosítékot, volt ami nálam is kiverte és azon gondolkodtam hogy ez most komoly, mert van amiannyira nyilván való és köztudott vagy éppen séggel tisztára látszik hogy a kérdező csak lusta beírni a googleba, de persze egy normális ember csak megjegyzi magában és max normálisan válaszol, ez megesik.

Ha nem látják a másik arcát akkor az emberek hajlamosak bunkóbbak lenni. Sajnos

De ha azt kérdezted mit tegyél akkor te is hibás vagy, ne így kérdezd hanem pl adnátok tanácsot vagy hasonlók

Azt úgy ne ird bele a kérdésedbe hogy mit kéne tenned mert itt nincs senki aki ezt megmondhatná neked, ne is gondolj arra hogy az alapján élnéd az életed amit vmi elme roggyant unalmában oda vakkant a kérdésedhez.

De am általában unatkozó elmeroggyant emberek (magamból indulok ki, senki ne vegye magára és tisztelet a kivételnek) válaszolnak, szóval mint mondtam ne várj sokat.

2019. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába tiltanak ki valakit. Csak be kell újra regisztrálnia egy másik IP-címről, és máris újra tud kommentelni és kérdezni. Tehát a tiltás után csak annyit kell csinálnia, hogy elugrik egy könyvtárba vagy netcaféba, és ott beregel, és máris újra tud otthonról akciózni. Persze, ha jelentik egy kérdését vagy kommentjét, akkor elviekben látják, hogy már ki volt tiltva arról az IP-ről, amiről kommentel, így kapásból újra törölhetik, de ezt igazából a végtelenségig játszhatja. Így ennek nem igazán van visszatartó ereje. Annak már inkább lenne, ha a tiltás cakumpakk törlést jelentene, és a kérdező valaha feltett összes kérdése is törlődne. Lehet, hogy máris jobban átgondolnák, hogy provokálják-e a másikat.

Engem az különösen irritál, amikor valakit jelentek, törlik, és erre visszaírja, vagy jön a "Hiába töröltetsz, akkor is egy k....g vagy!"-hőzöngés.

2019. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Vannak házi módszerek az IP-cserére, nem kell elmenned sehová. Ezért is vannak rezidens trolljai egyes kategóriáknak, mert bekészített fiókokról IP-cserével azonnal tudják folytatni a dolgot, teljesen hatástalan őket törölni vagy tiltani. Inkább a normális ember hagyja el az oldalt, ezért züllik egyre lejjebb, mert kezel(het)etlenek a trollok, és elüldözik azokat akik arra használnák az oldalt, amire való.
2019. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
"Rezidens trollok" - ez szép és igaz.
2019. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
49%

#13

"Tudod itt miből volt az elmúlt 12 évben ügy? Egy eset ismert: a terrorista-beszervezőből, na őt figyelte a TEK, de azért te is érzed hogy lehülyézni valakit meg kicsit anyázni hogy kiengedd a gőzt a neten, meg elhívni az ISIS-ba nem ugyanaz a szint."


Valaki leírhatná nekem miért írják az "isis"-t nagy betűvel. Tudtommal a mai napig egyetlen Állam vagy nemzetközi szervezet sem ismerte el mint önnáló országot. Még a CoVid 19 kifejezés is jobban "elismert" nemzetközileg mint az a terror szervezet. Vagy hogy is írjam... Tehát azt a világ országai elismerik mint önnáló vírust aminek így nevet adnak és a neveket ugye nagy betűvel kezdjük. De az "isis"-t kik ismerték el mint önálló államot? Ettől értelmesebben már nem tudtam kérdezni. Remélem értitek mire vagyok kíváncsi.

2021. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!