Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már, hogy valami vagy...

Volt már, hogy valami vagy valaki megijesztett titeket ezen a honlapon? Mi a története?

Figyelt kérdés

Kérlek NE írjatok konkrét felhasználóneveket, csak a szituációt.


Kíváncsi vagyok, mi volt az, ami szó szerint rátok hozta a frászt. Hogy kinél hol van a határ. Hogy mi az a kategória általánosságban. ami már bizarrnak számít.


Példa lehet akár egy kérdés, akár egy hozzászólás vagy akár egy Nektek írt személyes üzenet.



2019. jan. 7. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

nem volt ilyen és nem is lessz

mégis mi lehetne olyan ijesztő?

2019. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A pedofilos kérdések. Például amikor egy felnőtt férfi feltett egy kérdést és azért kampányolt, hogy 0-6 éves korig ne legyen ruha a strandon a kislányokon. :(


Nem úgy volt ijesztő ez, mint egy horror film.... Ez teljesen máshogy ijesztő. Kitudja mi járhat a fejében a fickónak és mikor durran el az agya... Ez még úgy is ijesztő, hogy nincs gyermekem.

2019. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2.! Ment a zöld kéz! Ha valakinek van hasonló, írja nyugodtan!
2019. jan. 7. 23:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár annyira nem ijesztő, de azért leírom. A napokban volt, hogy valakinek nem tetszett a kérdésem. Privátban megírta , hogy milyen szívesen megkínozna részletekkel együtt. Meg követelte, hogy írjam meg hogy ki vagyok, és találkozzunk, de végül letiltottam. Mindenesetre gyakorin is elég sok a fura alak...
2019. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld kéz!
2019. jan. 9. 16:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az túlzás, h megijesztett, de hogy sok elmebeteg van itt, az tuti.


msot direkt visszaolvastam az üzeneteimet:


-jó pár éve másik regisztrációmnál kaptam egy fenyegető levelet, hogy "bokszoljuk le a dolgot" . nem részletezte,h miért, azt hiszem, vmi dohány háborodott fel vmiért (nem válaszoltam)

-hisztis lányok is írta, mert nem tetszett nekik, amit párkapcsolat témában írtam, természetesen személyeskedtek csak

-amikor útitársat kerestem, írt egy srác, aki azonnal akar indulni biciklivel (!) télen, úgy h sátorban alszunk, szerencsére lekopott, mert láttam, h más kérdéseknél öngyilkosságra biztatta a kérdezőt


ami a kommenteket illeti:


-egy olasz származású beépített rendőr nickjével író ember az összes utazásos kérdésnél kötekszik, érdemben semmire nem válaszol- tuti h nem százas

-volt egy orvostanhallgató, aki habzó szájjal szidta éveken keresztül a bölcsészeket, tiszta dili volt ő is


-de a kedvencem a testépítő volt, aki olyan szinten frusztrált volt, h minden kérdésnél magyarázni kezdte a bizonyítványát, h "x év edzek, van tapasztalatom, x éve itt dolgozom"

2019. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld kéz!
2019. jan. 14. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Ezen az oldalin nem megijesztőek az emberek hanem szomorítóak

Sokszor engem is megszomorítottak

Ha akarod leirom

2019. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen kérlek. Megköszönném!
2019. febr. 13. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:

látom, érdekel még a téma. akkor nézd meg ezt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..


szerintem ez elég ijesztő, hogy milyen elánnal esnek neki egy gyereknek, csak mert rossz a helyesírása és nincs ötlete.

2019. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!