Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyit használjátok a gyakori...

Mennyit használjátok a gyakoriketdesek.hu-t?

Figyelt kérdés
Mennyi időd töltötök itt? illezve milyen rendszeresen léptek fel?
2019. jan. 14. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jóval többet, mint kellene. :D Sokszor pár percenként ránézek, szeretek tanácsot adni, segíteni másoknak. Változó, de 1-2 órát biztos eltöltök itt napiszinten.
2019. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Hát, amióta beléptem - pár hónapja - szinte naponta. Kivéve a hullámvölgyeim alatt. Olyankor kihagyok több napot is. Leginkább itt szoktam az egyéb kategóriában válaszolni, de néha eltévedek az egészségügyi dolgokhoz is, lévén ahhoz értek.

Átlag 1-2 óra, ha van olyan kérdés, amire tudok válaszolni. Ha nincs ilyen, akkor 30 perc max.

Szeretek másoknak segíteni, és jó érzés, mikor valóban sikerül. :)

2019. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mióta használjátok az oldalt? :D
2019. jan. 14. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Tavaly május óta. És te? :)
2019. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Lassan 5 éve. :) 1. voltam.
2019. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 éve használom és általában naponta fent vagyok kivéve mikor magam alatt vagyok, olyankor hetekig se nézek az oldal felê.
2019. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyár óta használom.

Volt, hogy munkahelyre érkezéskor megnyitottam és munka mellett amikof volt időm, csak Gyakoriztam; utána úton hazafelé is és otthon az ágyban is.

Sok kérdésem volt és imádtam regényméretű válaszokat írni.

Mióta elkezdtem írni a könyvemet, nagyon keveset járok fel, de még naponta előfordulok (bár van, hogy pár nap kimarad).

2019. jan. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem naponta belépek, éves szinten legalább napi 1 óra az átlag. Ilyenkor télen, mikor nagyon ráérek, van, hogy 6-8 órát is. Tudom, függőség, de hát ez van.
2019. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!