Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet belőle bajom ha túl sok...

Lehet belőle bajom ha túl sok mindent jelentek a moderátoroknak?

Figyelt kérdés
Kérdést és választ is szoktam rendszeresen, persze nem alaptalanul, hanem ha tényleg látok benne valami kifogásolhatót

2019. jan. 25. 11:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Én maradok a normálisan kiírt kérdéseknél és a normálisan leírt válaszoknál még ha ezzel sokszor nem értek egyet másokkal is de lenézem azokat akik egyből sírva szaladnak jelentgetni. Gyerekeimet unokáimat is úgy tanítom hogy oldják meg a problémáikat, ami nem tetszik engedjék el a fülük mellett vagy üssenek az asztalra. Felnőtteknél kinevetem a "OVÓNÉNI MEGHÚZTÁK A HAJAMAT -típusú embereket.
2019. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11 nyomtam neked egy zöldet. Kb. hasonlóan gondolom. Habár én a Humor oldalon írkálok legtöbbet, vannak jóleső agymenéseim, de nagyjából #11 elveivel egyezően.

Nem a mi feladatunk, ha büntetőjogi kategóriában működnek valakik akár mindkét oldalról is, nem a mi feladatunk ezek kiszűrése.

A helyi buszon is (ha olyan városban laksz) odamész a sofőrhöz hogyha valakinek látod hogy nincs jegye? Ez kb. ugyanaz.

Mindenkinek megvan a maga munkája, de azt akkor csinálja jól, akár te a szakterületeden, akár a moderátorok, akár bárkik. Sajnos kivétel nélkül mindenütt azt látom hogy szubjektivitás akadályozza ezt meg.

A szándékodat értem. Bajod biztos nem lesz belőle.


Már-ki

2019. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, itt egy 50% alatti emberrel értettem egyet, mert józan gondolkozású, és szerintem életrevalónak neveli a gyerekeit. Bocsánat Kérdező, nem akartam a kérdésedtől eltérő dolgot írni itt, de előtted pont egy ilyen válaszolóra reflektáltam, ő kirúgná az 50% alattiakat. És tessék. 50% alatt és józan, értelmes gondolkodású ember. Kedves kérdező, olvasd el Te is ha van kedved az "Aki 50% alatt van az oldalon, azt miért nem törlik a fenébe?" oldalt, ott van ez kifejtve.


Boldog új esztendőt!


Már-ki

2019. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Köszönöm Előző! Én vagyok az 50 százalék alatti, és hogy érdekesebb legyen a helyzet elmondom hogy ez a százalék részben úgy jön össze hogy az analfabéta kérdésekre beszúrok 1-1 vicces megállapítást, másrészt saját szakterületemen megjelenő elképesztő butaságokra válaszolok szintén hasonló képpen. És persze szakmámban mindezek mellett megírom az általam 40 év tapasztalata alapján tudott JÓ választ is, röhej hogy ezeket sértődöttségből és ál-önérzetből sokszor lepontozzák. Amint látjátok még itt vagyok és olyan is van aki értelmesen gondolkodik és nem alakítja át az oldalt piros pacsis játékká!
2020. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megnéztem az 50% alatti kérdést és örömmel látom hogy vannak hasonló gondolkodású emberek mint mi vagyunk!
2020. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #14,15, tökéletesen egyetértek Veled, egy kicsit eltérek Tőled, ha Humor vagy Egyéb kérdések rovatban látok valamit, csak nagyon ritkán nem humorral reagálok, ha láttad már a Már-ki aláírású, meg korábbi kb. egy hónapja se tartó leveleimet. Volt olyan, hogy feltettem egy kérdést a Humor rovatban, amiben logikai és/vagy szójáték volt és voltak akik nem vették a lapot, hogy agymegmozgatásra írtam a kérdést. Akkor valaki írja meg hogy számára nem humoros, nm sértődöm meg, a másik hogy van bizony amikor önkritikát kell gyakoroljak, mert nem olyan minőségű, amire gondoltam, de már késő, kiírtam.

Be szoktam látni ha tévedek. Én ezt elvétve tapasztalom, nem tudom Te hogyan látod. Senki sem tévedhetetlen, nem is baj, de a belátás feloldaná ezt. Nem moralizálok, csak egy egyszerű alap dolognak tartom ezeket.

Szoktam mélyebb dolgokra is válaszolni időnként, aminél felelősséggel vállalni tudom, amit írok. Mert hogy hiába a jó szándék, hiába még a tapasztalat is, ha valaki nem képes átlátni a másik ember problémáját egészében, akkor félrevezeti a kérdezőt.

Örülök az írásodnak, érett gondolkodású embernek ismertelek meg az írásod alapján. Tényleg örülök.

(Nyomok egy-egy zöldet, bár tudjuk, nem ez számít)


Már-ki

2020. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!