Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet üres választ írni?

Hogyan lehet üres választ írni?

Figyelt kérdés

Ha nem írok a oda semmit kiírja, hogy "a következő mezőket még kötelező kitöltened: a válasz szerinted"

Szóval nem lehet üresen hagyni a mezőt és úgy elküldeni a kommentet. Még is egy csomó helyen láttam már ilyen "üres választ"

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..



2019. febr. 16. 01:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

Tisztelt # 7 válasz írója! (2019-02-16 14:28)

Természetesen fogalmam sincs arról, hogy mikor szoktak dolgozni a moderátorok; de állításodat elfogadom; ismeret hiányában nincs okom kételkedni.

Arra viszont van lehetőségem, hogy megnézzem, milyen időszakokban törlődnek kérdések. Ismereted alapján nem moderátorok teszik, de ettől még éjjel is törlődnek. (Nem utólag törlik, nappal, hanem éjjel történik törlés.) És, ha éjjel törlődnek kérdések, feltételezem, hogy válaszok is. (Azokat is ki lehetne gyűjteni, de sokkal munkaigényesebb; ráadásul, ha hiányzik egy válasz, nem biztos, hogy válaszként törölték, lehet, hogy kérdést töröltek, és így a hozzátartozó válaszok is törlődtek.) De, mégegyszer: ha kérdések törlődnek egy adott időszakban, akkor okkal feltételezhető, hogy válaszok is; mármint a hozzátartozó kérdés törlése nélkül.


A kérdések törlését a következő ismerettel lehet megnézni:

• a megjelenésekor minden kérdés sorszámot kap, szigorúan monoton növekvő sorrendben. (Például, ennek a kérdésnek a sorszáma 9751598.)

• Ha egy kérdés törlésre kerül, akkor a sorszáma hiányzik a gyűjteményből.

• A kérdéseket 300-as sorszámonként, sorszámozott csoportokba gyűjtik. Az 1. gyűjteménybe (2-es sorszámú csoport) csak 299 kérdés kerülhet; az 1.-től a 299. sorszámúig. A 2. gyűjteménybe (3-as sorszámú csoport) már 300 kérdés kerülhet; a 300.-tól az 599. sorszámúig. És így tovább.

[Ez a kérdés a 32507-es csoportban van; ha nem töröltek kérdést a 9751500. és 97511597. sorszámú kérdések közül, akkor ott, felülről a 99.; ha töröltek, akkor előrébb levő sorban van. Nos, előrébb van. Mindjárt az elejéről hiányzik a 9751504. kérdés – törölve lett – a 9751503-as utáni sorban a 9751505-ös van. És még több is hiányzik előtte is, utána is.]

• Amelyik csoportban vannak törölt kérdések, ott kevesebb, mint 300 kérdés van. Annyival kevesebb, amennyit az adott sorszámtól-sorszámig töröltek.


A módszer bemutatója:

• 2019-02-16-án 22 órakor az utolsó megjelent kérés: „Lányok, ti élnétek egy swinger kommunában?” [link]

A kérdést megnyitva látható, hogy a kérdés ma 21:59-kor íródott: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..

• Az egeret a kérdések fölött húzva, alul megjelennek a kérdések sorszámai is. A 9752936-os kérdés: [link]

• Közvetlenül felette nem a 9752935-ös, hanem a 9752934-es kérdés van: [link]

Vagyis, a 9752935-ös kérdés törölve lett; nincs, a sorszámával sem nyitható meg.

• A 9752934-es kérdést megnyitva, látszik, hogy 21:55-kor íródott: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..

► • A 9752935-ös kérdés utána jelenhetett meg, de 22 órakor már nem volt. Azaz, 2̲1̲:̲5̲5̲ ̲é̲s̲ ̲2̲2̲:̲0̲0̲ ̲k̲ö̲z̲ö̲t̲t̲ ̲l̲e̲g̲a̲l̲á̲b̲b̲i̲s̲ ̲e̲g̲y̲ ̲k̲é̲r̲d̲é̲s̲ ̲t̲ö̲r̲ö̲l̲v̲e̲ ̲l̲e̲t̲t̲. Nem tudom, ez mennyire este (amikor nem szoktak dolgozni a moderátorok), de kérdés lett törölve. ◄

2019. febr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

Tisztelt # 7-es… folytatás.

• Hiányzik a 9752968-as kérdés. Előtte a 9752967-es 22:19-kor íródott, a 68-as utána jelenhetett meg, de már nincs. Tehát 22:19 és a mostani időpont között lett törölve, de legkorábban 22:19-kor. https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

• Hiányzik a 9752978-as kérdés. Előtte a 9752977-es 22:29-kor íródott, a 78-as utána jelenhetett meg, de már nincs. Tehát 22:29 és a mostani időpont között lett törölve, de legkorábban 22:29-kor. https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2019. febr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%

#12, 13

Csak tapasztalatból írtam. Többször láttam már, hogy biztosan szabályszegő kérdéseket, nem töröltek kora reggelig. (Kb. 8 körülig, de nem tudom pontosan.) Még nem láttam olyat, hogy hajnalban töröltek volna kérdést.

Lehet hogy késő estig vannak moderátorok, de az is, hogy egész éjjel, csak hajnalban már kevesebben és nem végzik elég jól a munkájukat. De én meglepődnék ha tényleg lennének olyankor.

2019. febr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
10%

Tisztelt # 7-es… folytatás.

Azóta (0:45) 2:10-kor és most néztem, azóta nem történt törlés.

0:45-kor ez a kérdés volt az utolsó: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi.. A mostani utolsó: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

A sorszámaik alapján (9753101, illetve 9753157) azóta összesen 56 kérdés íródott.


A legutóbb törölt kérdés után is csak (9752978, illetve 9753157) csak 179 kérdés íródott.


Nem tudom. Lehet, hogy tényleg nem törölnek a késő éjjeli, hajnali időszakban; lehet, hogy ennyi kérdés közt (vagy konkrétan ezek közt) nem volt törölni való.


Majd megnézem napközben, hogy utólag történt-e a kérdés-törlés a fenti tartományban. Az bizonyítaná, hogy késő éjjel, hajnalban, nincs törlés.

Ha utólag sem törölnek (úgy gondolom, a szabályszegőknek ítéltekkel megteszik, ennyit nem nagy dolog utólag átnézni), akkor, nem tudom; lehet, hogy nem törölnek abban az időszakban, lehet, hogy csak nem láttak rá okot.

2019. febr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10%
Azokra a kérdésekre, amelyek meg vannak csillagozva, kell válaszolni.
2019. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%

A linkelt kérdésnél már nincs üres válasz egy sem. Volt korábban kérdező?


Azon meg nem tudom mit pontoztak le, hogy bemutattam egy módszert, szándékosan hogyan lehet üres választ elküldeni.

2019. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, hogy nincs üres válasz, hogy nem látja? Rögtön az első az 14%-ra pontozták...
2019. febr. 17. 16:32
 18/19 anonim ***** válasza:
Ott emotikonok (hangulatjelek) vannak beszúrva. Ha te nem látod, akkor a megjelenítő eszközöd nincs frissítve vagy nem támogatja az ikonok megjelenését. Akinél nem tud valamiért megjelenni, ott kereszttel áthúzott fekete négyzetekkel szokta a böngésző megjeleníteni (jelzi hogy van tartalom, de nem tölthető be), ezek szerint ez is hiányzik nálad.
2019. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%
# 17-es kérdezői kommenthez: [link] Látod, hogy nem üres?
2019. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!