Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lenne ha a gyik regisztrálá...

Mi lenne ha a gyik regisztráláskor egy intelligencia tesztet végeztetnénk el a regisztrálókkal?

Figyelt kérdés
úgy érte rengeteg kis takony góc van aki ide csak huszárkodni meg baromságokat irogatni jár fel . ennek a tesztnek a lényege ha valaki seg.ghülye(bocsánat a modoromért) azt csak kérdést tehetne fel és nem írhatna válaszokat.szerintetek?
2010. júl. 2. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, csúnyán leoltott egy 13 éves tinilánykaXD

De az a poén, hogy (állításod szerint) idősebb, és nyilván tapasztaltabb vagy nála (s valószínűleg okosabbnak is tartod magad), de jól lealázott, mert a hozzászólásaira úgy reagáltál, mint egy idegbeteg. Cink, ha ennyire nem tudsz intelligensen viselkedni.

2010. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 A kérdező kommentje:
ha gondolod ide ültetem a 10 éves öcsémet és szabadjára engedheti itt az értelmetlen baromságait? hát nem mert függetlenül kortól,nemtől senki se tűrné a hamis vádakat, a hülyeségét, és attól mert ő 13 éves és lány attól nem lesz okosabb . ,hogy miért is ? mert nekem csak egy 21 századi lotyó marad.
2010. júl. 3. 23:29
 23/85 A kérdező kommentje:
és azt hozzá fűzném ,hogy nem idegbetegként reagáltam. betűkből elég nehezen fogja bárki is látni a reakciókat függetlenül a szóhasználatomból.
2010. júl. 3. 23:30
 24/85 anonim ***** válasza:

Hát igen, csapatban jobbak vagytok!

(az öcséd jó ötlet volt)


De be kell ismerni: kegyetlenül jó a 13 éves lány.

Isten ments, hogy az enyém ilyenné váljon.

2010. júl. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
93%

Igen, sejtettem, hogy ebbe is bele fogsz kötni, csak vicces a reakciód, úgyhogy kivártam. :D Amúgy nem Emesének hívnak. xD A "takony góc" szöveget, meg tőled vettem, téged idéztelek, ez se tűnt fel? :O Lehet, hogy többre vitted, de nem az a lényeg, hanem, hogy ki vagy valójában. Nem ugatok, hanem beszélek, én is ember vagyok, nem kell lenézni, mert ez nem emberséges dolog. Na és akkor ott kötünk ki, hogy te milyen jó ember vagy és én egy kis taknyos ugye... Ez mindig zavar. Ja és igen, nekem nem szabad, ugye? Jól van, én kifejezetten nem vagyok az a lázadós, sőt csendes és visszahúzódó, de ez kissé idegesít, ráadásul megéri ezeket a full ideges kommenteket olvasgatni. Öhm, nehogy már visszafogjam magam! Ezt mondom, hogy engem nem ijesztesz meg, jöhetsz nekem bármivel, eskü. :P Öhm, jaj ez a 10 éves kisöcséd, de édes... :P Kíváncsi lennék melyikőtök írna jobbakat! :D Miért te mennyi vagy? Meg nagyon zavar a helyesírásod... :S Ami nincs. De már bocs! Én mióta vagyok LOTYÓ? Nem vagyok az a tipikus mai és nehogy már te lotyózzál le! Én se vágtam hozzád ilyen hülyeségeket. Viselkedj a korodhoz illően, na! Legalább annyi eszed legyen, hogy ne vagdalkozz ilyenekkel. Sírva fakadok anyukád helyett is! Én se hívtalak lotyónak, mert van annyi eszem, pedig igen, fiatalabb vagyok. De tessék, tökéletes példa rá, hogy a kor nem számít. Mondjuk ki tudja ki vagy? Én nem, ezért nem is bocsátkozom feltevésekbe. Ki tudja, lehet, hogy te pont olyan vagy, mint amilyennek engem írtál le. Lehetsz, te akárhány éves, felőlem diplomád is lehet, de én inkább szégyellném a diplomát ilyen helyzetben. Vissza is vennék, ha meglátnák ezt a kérdést. xD Na jó, semmi... Várom az "oltogatásod"! :D

Hú, köszi a kommentelőknek... xD Azért nem vagyok egy vérengző fenevad, de tény, hogy reálisan látom a dolgokat szóval általában igazam van. Van egóm, de nem akkora, mint neked. Amúgy ez nem "oltogatás" akart lenni, dehát ha támadsz, én megvédem magam. Mint már írtam, ez így megy. Az pedig, hogy nem érdekelsz, az azt jelenti, hogy nem fogadom el a véleményed, mert tudom, hogy egyáltalán nincs igazad. Egy az, hogy az ilyen idegbeteg, káromkodós megnyilvánulásokat fontolóra se veszem.

Rövid bemutatásom: nehéz életű, bonyolult, de amúgy viccelődő, egyre nyugodtabb csaj. :D Belém köthetsz, de nem "uralkodhatsz" rajtam. Na Sprite! Rossz álmokat. ^^

(Olvasd át alaposan, direkt elrejtettem neked pár helyesírási hibát, hogy legyen mibe belekötnöd. ;))

2010. júl. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 A kérdező kommentje:
már végig se olvasom amit írsz az első mondat után fárasztó vagy ... tiszta abnormális vagy remélem 15 évesen egy nemi gondozóba fogsz sorban álni és közbe kéregetsz aprót pöttyös turó rudi automatára míg valaki ki nem csapja a saját pöttyösét a szádba és végre befogod :)
2010. júl. 4. 08:50
 27/85 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, miért nem tudsz egy épkézláb indokot felhozni, hogy miért szidod ennyire azt a 13 éves (de nálad nyilvánvalóan érettebb) kislányt? Sötét vagy, de okosnak hiszed magad.

Ha meg az utolsó választ nem olvastad végig (megjegyzem, én megtettem, és végigolvastam), akkor hogy kívánhatsz neki ilyeneket pl. 15 évesen kerüljön nemibeteg gondozóba? Báár... értelmi szinted alapján Te sem az iskolapadot koptattad annyi idősen:P

2010. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 A kérdező kommentje:

te se vagy valami észlény. nos azért válaszolok neked egyáltalán nem szidtam én senkit ő gondolta azt ,hogy bejön a kérdésbe és elkezd megvádolni mindeféle biz baszságokkal. nos egy szituációs példa : mész a blahán egy 12 éves takony ci.gány gyerek oda jön emberkedni neked mi a reakciód ?

a-lecsapod

b-elküldöd a halál f..ára

nos egyik se jó ötlet ugyanis jönnek utána a kifejlett egyedek .ez volnál te kis barátom a kötekedő kis gyerek meg a 13 éves kislány csak nem fogadod el. ő a kis ártatlan és ő pofázik többet én meg a kö.csög mert nem olvasom el azt a hányást amit irománynak nevez épkézláb érvek és indokok teljes hiányba szenvedő macskakaparást.

2010. júl. 4. 13:28
 29/85 A kérdező kommentje:
ezért tart itt az ország ahol.
2010. júl. 4. 13:30
 30/85 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, köszönöm ezt sok szépet. Hát igen, ezért tart itt az ország, ahol és pont én rontom evvel, ugye? Igaz, hogy hiába írok, de ez gusztustalan. Amiket írsz. Perverz és rasszista vagy. Lehet, hogy fárasztó vagyok, de csak azért, mert nem vagy képes belátni, hogy viselkedhetnél érettebben is a korodnál, mondjuk nem tudom mennyi idős vagy. Az előítéleteid rólam, teljesen alaptalanok, jól mellé trafálsz velük. Nem vagyok abnormális, megjegyzem. Ha nem olvasol végig, sosem fogsz megérteni. Nem ismersz és ismeretlenül mindennek elhordasz. Lenyugodhatnál végre, hogy normálisan, érettebben viselkedj. Komolyan, nem tudsz végig írni egy mondatot, hogy ne káromkodj? Ez a szégyen. Amúgy szerintem az írásommal nincs semmi baj, én legalábbis el tudom olvasni, mert nincs minden kipontozva. Sajnálom, ha nem tudod elfogadni mások kritikáit, bármit mondanak rólad, amit te nem dicsőítésnek veszel, rögtön "leugatod" - ezt tőled vettem ^^ - az ember fejét, hogy mi az, hogy be mer szólni neked. Lehet, hogy félreértettél, én csupán szerettem volna éreztetni veled, hogy kissé lekezelően bánsz az emberekkel és ez nem jó dolog. Most is pont ezt csinálod velem. Én nem ismerlek, te sem ismersz. Ez a vita így értelmetlen. Viszont, ha ilyenekkel támadsz, nyilvánvaló, hogy nem hagyom magam. Tulajdonképpen te nem is vitatkozol, hanem folyton csak minden okosságot a fejemhez vágsz, ami szerinted klasszul hangzik és porig lehet alázni vele egy hozzád hasonlót. De ezzel csak magadat járatod le, hidd el, hogy sokkal jobb megbeszélni a dolgokat és elfogadni a kritikákat, a javadra váltani. Dehát, te tudod...
2010. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!