Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lenne ha a gyik regisztrálá...

Mi lenne ha a gyik regisztráláskor egy intelligencia tesztet végeztetnénk el a regisztrálókkal?

Figyelt kérdés
úgy érte rengeteg kis takony góc van aki ide csak huszárkodni meg baromságokat irogatni jár fel . ennek a tesztnek a lényege ha valaki seg.ghülye(bocsánat a modoromért) azt csak kérdést tehetne fel és nem írhatna válaszokat.szerintetek?
2010. júl. 2. 23:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
65%
Igen neked írtam, ja és ha kérhetnélek ne írj olyanakot rólam ami nem igaz (Pl Hülye vok) Nincs semmi baj, megbocsájtom neked! De máskor ne forduljon elő!
2010. júl. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
100%
vpeter1995, ezt nem neked írtam!
2010. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
100%
Most már nagyon kíváncsi vagyok, hány éves vagy, kérdező?
2010. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
100%
Ja így már értem, Én csak abból gondoltam hogy neked írtam mivel így kezdted "Akkor használj SpeakBoardot" Azért gondoltam hogy neked írod,de ha mégsem akkor én tévedtem4
2010. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
100%
ja így már értem én csak abból gondoltam hogy te írtad, Mivel így kezdted "akkor használj SpeakBoardot" Azért gondoltam, ezért neked írtam vissza! de ha mégsem akkor tévedtem (Ez a helyes az előbb Rosszul Másoltam be a szövegrészeket
2010. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
100%

Okés. :)

Bocsi, ha megbántottalak, remélem nem húztad fel magad nagyon rajta, csak felhoztad ezt a programot, erre ajánlottam a kérdezőnek, mivel említette párszor, hogy lusta elolvasni. :D

2010. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 A kérdező kommentje:
nem lusta vagyok elolvasni hidd el . csak nem érdekel amit mond a 13 kislány . ha ennyire kiváncsiak vagytok rajtam ne múljon 17 vagyok . és már ne haragudjatok mi az ,hogy nem viselkedek ? persze ,hogy nem mert csak akkor viselkedek ha valaki megérdemli. én meg nem hagyom magam egy kis 13 évesnek... aki azt se tudja megérteni ,hogy keresgélje olyan helyen a boldogságát ahol elviselik én nem vagyok rá kiváncsi de sajnos valahol 2 centire a feje elött megáll ez az információ és sértésnek veszi ,hogy menjen másnak osztani az észt mert én nem vagyok rá kiváncsi.
2010. júl. 6. 00:39
 58/85 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mit lehet azon félre érteni, hogy: a szakadékba kívánsz, piócának nevezel, pedofilozol, XXI. századi lotyónak hívsz, abnormálisnak titulálsz, azt akarod, hogy 15 évesen nemi gondozóba kerüljek, "12 éves takony ci.gány"-hoz hasonlítasz, megvádolsz avval, hogy én tehetek róla, hogy itt tart az ország, ahol, el se olvasod mit írok, mégis válaszolsz, azt hiszed, hogy csúnya vagyok, pedig soha életemben nem láttál, leribancozol...valamint mindenütt azt érezteted, hogy te olyan nagyon okos vagy én meg senki? Ezek ugye egyáltalán nem sértések, csak én, a súlyos négy évvel fiatalabb, nem tudja kihámozni, hogy ezek mit jelentenek a te nyelveden? Aha, megállt az információ két centire a fejemtől? Azt hiszem elég világosan fogalmaztál, hogy mennyire embertelen tudsz lenni. Büszke lehetsz magadra, igen, sejtettem, hogy valahol akörül vagy, de nem tudom mire fel szállsz el magadtól. Én elásnám magam, ha 17 évesen így viselkednék és beszélnék. Nagyon béna már a koromon ennyit lovagolni, más kifogással nem tudsz előjönni? Ez az egyetlen valóságos dolog, amit tudsz rólam, az igaz, de talán, ha elolvasnád, amit írok, akkor lenne még mibe belekötnöd! Adjak pár témát? Például szegények vagyunk, panelban lakunk és ezekbe mind tessék belekötni! Az értelmeddel üvöltsd le a fejemet, hogy én mennyivel rosszabb vagyok nálad! Nem érdekel, amit írok? Ez szép dolog. Engem se érdekelsz mégis elolvaslak. Ez mind csupán a modoron múlik. Ahogy látom, beléd van programozva valami, ami folyton arra kényszerít, hogy feltétlenül írj még valami hülyeséget hozzá, amellett, hogy nagy lazán azt mondod, hogy nem érdekel, nem érdekel, nem érdekel. Viszont túl nagyképű vagy, hogy ezt belásd. Sajnos már én sem vagyok a régi, de ha az érettség neked az olyan fajta viselkedésen múlik, mint a tiéd... Pff.
2010. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
Én valszeg 130 fölötti IQ-tesztet produkálnék. Nem vagyok takonygóc, és egy csomó kérdésre válaszoltam már valami baromságnak tűnő dolgot...
2010. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 A kérdező kommentje:

.örüljön a pici szíved elolvastam mit írtál mert unatkoztam.Nos ,hogy te le egoistázol mikor egy jó szót se mondtam magamra és fikáztam le mást. tudod van egy mondás akinek nem inge ne vegye magára te magadra vetted szóval nem lehetsz egy észlény. és pl azért pedofiloztalak le mert még nem tudtam hogy hány éves vagy és olyanokat írtál ,hogy drágám,édesem,csillagom, nos ezt én is szövegedből vettem ki mint ami alapján te egoistáztál le engem-.-" és ha olyan okos lennél akkor azt is tudnád ,hogy a férfiaknak 15 km el rövidebb az idegpályája szóval hamarabb lesznek "elmebetegek"-.-. nem tudom te észre vetted -e de

-te kezdted a sértegetést meg a provokálást és megsértődsz ,hogy folytatom.

-te is beszóltál párszor viszont kérdőre vonod az elmém prioritását. és senki se kérdezte ,hogy milyen lakásba laksz meg ,hogy milyen körülmények között laksz ezért nem is ítéllek el de lefogadom a legközelebbi válaszodból úgy fog ki jönni " meg le csövesezel"mert eddig ezt tetted. nos és ezt még mindig nem értem mért kellet itt közzé tenni ettől nem leszel élet tapasztaltabb.de ha versenyezni akarsz

3 an élünk a vak apámmal anya nélkül és suli mellet gürizek 8 órába. te mit teszel? feljössz gyikre és okoskodsz.szerintem már ezzel többet mutattam fel nálad amit tenni fogsz az elkövetkező éveidbe. és hidd el 18 (2 hónap múlva) évesen te se fogod eltűrni egy 13 évesnek ,hogy ilyen badarságokat vágjon a fejedhez. hiába fogod most azt válaszólni ,hogy megfontolod és átgondolod . nem fogod azt tenni ugyanazt fogod tenni mint én . mert így igaz 13 évesen én is azt hittem ,hogy okosabb vagyok mindenkinél. de be fog nőni a fejed lágya mert most még nem nagyon nőtt be semmid . és ha megkérhetlek ne az előző válaszaimat idézd fel mert tudom mit írtam hiába akarod kiforgatni a szavaim.

2010. júl. 6. 23:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!