Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti milyen indíttatásból...

Ti milyen indíttatásból regisztráltatok a GYIK-re?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert magányos vagyok, sok a mesélnivalóm és itt GYIK-n kiadhatom kommentben, példa címszóval.


Amikor Anorexiából gyógyultam, akkor volt félelmetes egyedül lenni és itt jó volt, hogy bármit írok, az emberekhez eljut.


Emellett sok kérdést feltehetrem az ételekkel kapcsban, ami segített még inkább a gyógyulásban.

2019. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy helység-specifikus kérdés, ami nem általános tudáshoz hanem helyismerethez köthető (tehát nem tud rá bárki válaszolni), és segíteni akartam.

Azóta is eszerint válaszolok, és még akkor is van a válaszban a kérdést segíti információ, ha amúgy gúnyos, cinikus a megfogalmazása (mert például a google első találata 5 másodperc alatt választ adna a kérdésre, de a kérdező inkább kiírja és órákat vár míg valaki megkeresi neki - ezt nyilván meg fogom neki jegyezni, de ugyanúgy belinkelem a választ adó oldalt is mellé).

2019. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Unalombol
2019. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mindentudó99 ***** válasza:
69%
Mert én mindent tudok.
2019. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Én a gumikacsák jogaiért kűzdök!


Nem, amúgy unalombol

2019. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
A hangok hívtak így hát erre jöttem.
2019. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuu, én már olyan régóta itt vagyok, hogy nem emlékszem :s Kb. 8 éve vagyok tagja az oldalnak, itt ragadtam, mint valami szellem :D Szerintem kíváncsiságból. Egy ismerősöm akkoriban szerette hülyíteni itt a népet, sokszor linkelte az agyament kérdéseit... Aztán már nem csak ő, hanem más kérdéseit is elkezdtem olvasni, aztán regisztráltam... Ha minden igaz, akkor valahogy így történt.
2019. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy itt felejtettem egy részem mikor tizenévesen elkezdtem használni az oldalt, a depressziós, szorongó énem ami nem akart egységben lenni magával sem. Fura az élet erre valahogy most jöttem rá. Bocs hogy eddig itt rontotta a levegőt már jó helyen van. :'D
2019. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Buszon unatkoztam.
2019. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek másokon segiteni és tanácsokat adni és meghallgatni másokat c:
2019. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!